آینده حقوق بازاریابی دیجیتال چیست؟

طیف گسترده ای از فرصت ها از طریق بازاریابی دیجیتال وجود دارد ، از جمله مشاغلی که حتی تا ده سال پیش وجود نداشت. گسترش رخ داده در این صنعت باعث ایجاد تقاضا برای مجموعه مهارتهای کاملاً جدید می شود.

دیجیتال

در عین حال ، نحوه مفهوم سازی مشاغل و چهره نیروی کار در حال تغییر است – با اتوماسیون نیاز به خدمات مشتری به چهره را از بین می برد ، بنابراین این امر باعث افزایش نیاز به حضور آنلاین می شود.

بنابراین این همه تغییر و تقاضا برای حقوق در بازاریابی دیجیتال به چه معنی است؟ چشم انداز خوب است بسیار مناسب ، به ویژه برای افراد با تخصص و سوابق و یا کسانی که مایل به صرفه جویی در وقت و تلاش برای یادگیری مهارت های جدید هستند. بیایید نگاهی به برخی از گزینه های شغلی موجود در بازاریابی دیجیتال و میانگین حقوق بپردازیم.

تنها ۸ درصد متخصصان در ایالات متحده ، انگلیس و ایرلند مهارتهای ورود به سطح را پیدا کرده اند

این توییت

مدیر بازاریابی دیجیتال

مدیران بازاریابی دیجیتال پروژه های بازاریابی را توسعه و پیاده سازی می کنند. آنها استراتژی های تبلیغاتی و کمپین هایی را برای تبلیغ محصولات یا خدمات در وب ارائه می دهند.

آنها غالباً از طریق شناخت برند و وفاداری بر افزایش فروش تمرکز می کنند. یک مدیر بازاریابی دیجیتال باید در تجارت الکترونیک کاملاً آگاه باشد و بتواند از تغییرات سریع در بازار دیجیتال پیگیر باشد.

عنوان کار و حقوق متوسط:

مدیر بازاریابی دیجیتال: ۶۴،۴۵۹ دلار

دلار

مدیر بازاریابی ورودی: ۷۴،۳۴۷ دلار

SEO (بهینه سازی موتور جستجو)

سئو ممکن است در حال تحول باشد ، اما از بین نمی رود. SEO یکی از مهمترین جنبه های برنامه بازاریابی دیجیتال است و با دلیل خوب – کار می کند. طبق گفته HubSpot ، Google مسئولیت ۹۶٪ از ترافیک تلفن همراه و ۹۴٪ از کل ترافیک ارگانیک را به عهده دارد ، این بدان معناست که استراتژی سئو شما واقعا می تواند به شما در افزایش بازدید از وب سایت کمک کند. به عنوان یک متخصص SEO ، وظیفه شماست که از محتوای آنلاین شرکت شما برای خواندن و طرفداری از موتورهای جستجو اطمینان حاصل کنید.

مدیریت سئو یک کار سریع و با سرعت در حال تحول است که شما را ملزم به ماندن در بالای روندها ، داده ها و تغییرات الگوریتم می کند. آنچه ممکن است امروز در رده های بعدی قرار نگیرد ، فردا نیست و یک متخصص سئو همیشه آماده است تا در صورت لزوم اصلاح کند. داشتن این مهارت ها برای هر شرکتی به شما یک سرمایه با ارزش تبدیل می کند ، و طبق همان مقاله HubSpot ، “۶۱٪ از بازاریابان می گویند بهبود سئو و رشد حضور ارگانیک آنها اولویت اول بازاریابی ورودی داخلی آنها است.” بنابراین ، این یک تقاضا است. موقعیت

عنوان کار و حقوق متوسط:

متخصص سئو: ۴۳،۸۲۱ دلار

متخصص SEO ورودی: ۵۰ دلار ، ۲۲۳

مدیر سئو: ۶۶،۵۴۴ دلار

مدیر جستجوگرهای داخلی: ۶۹۱۵۵ دلار

بازاریاب PPC

پرداخت به ازای هر کلیک نوعی تبلیغاتی است که مشاغل در هنگام کلیک کاربران بر روی تبلیغ خود ، به آن پرداخت می کنند. این فروش را به وب سایت هدایت می کند ، و شما فقط برای نتایج هزینه می کنید.

بخش دشوار با کمترین هزینه تبلیغ ، شایسته ترین ترافیک را به خود جلب می کند. این جایی است که داده ها وارد می شوند. متخصصان در PPC باید بتوانند تمام زوایا را بررسی کنند و آنچه را که موثر است بهینه کنند. این استعداد ویژه ای است که نیاز به مهارت های تحلیلی قوی دارد.

عنوان کار و حقوق متوسط:

مدیر PPC: 50،۰۳۵ دلار

PPC Professional: 44،۲۱۹ دلار

تحلیلگر PPC: 43،۳۱۵ دلار

کارشناس رسانه های اجتماعی

داشتن یک حضور قوی در رسانه های اجتماعی بسیار مهم تر از همیشه است. نگاهی گذرا به برخی از آمارها نشان می دهد:

   

 • ۸۰٪ از کاربران اینستاگرام نوعی تجارت را دنبال می کنند
 •  

 • ۶۸٪ آمریکایی ها و حدود ۳۰٪ از جمعیت جهان از فیس بوک استفاده می کنند
 •  

 • ۲۶٪ از کاربران فیس بوک که روی یک تبلیغ کلیک می کنند ، در نهایت خرید می کنند
 •  

 • تعامل آگهی در توییتر نسبت به سال گذشته ۹۱٪ افزایش یافته است
 •  

 • ۹۸٪ از کاربران Pinterest الهام گرفته شده اند پس از دیدن اولین بار در Pinterest ، ایده ها را امتحان کنند.

داشتن حضور صحیح در رسانه های اجتماعی بسیار حیاتی است ، و همچنین داشتن حرفه ای هایی که می توانند حضور پیدا کنند ، کاربران را درگیر کنند ، وفاداری به برند بسازند و مصرف کننده را تبدیل کنند.

عنوان کار و حقوق متوسط:

استراتژیست رسانه های اجتماعی: ۵۱،۱۲۴۸ دلار

مدیر بازاریابی رسانه های اجتماعی: ۴۹۹۵۵۵۲ دلار

مدیر رسانه های اجتماعی: ۴۹۱۴۶ دلار

متخصص رسانه های اجتماعی: ۴۱،۷۰۲ دلار

هماهنگ کننده رسانه های اجتماعی: ۳۹،۰۲۴ دلار

مدیر رسانه های اجتماعی ورودی: ۵۴،۵۱۴ دلار

مدیر محتوا

مدیران محتوا همه موارد مرتبط با محتوا را کنترل می کنند ، از طوفان مغزی گرفته تا تقویم ها ، و از ایجاد تا طرح. آنها همچنین تیم خلاق را هدایت می کنند ، اهداف و مهلت تعیین می کنند. مدیران محتوا با فریلنسرها ، مدیران حساب و ویراستاران کار می کنند تا بتوانند مطالب مورد نیاز خود را برای تحت تأثیر قرار دادن بازدید کنندگان وب سایت و رسانه های اجتماعی دریافت کنندپیروان ia

مدیریت محتوا با مسئولیت زیادی همراه است ، بنابراین مهارت های خوب سازمانی و رهبری یک ضرورت است. در برخی شرایط ، یک شرکت ممکن است به مدرک بازاریابی ، ارتباطات یا موارد مشابه نیاز داشته باشد. با این حال ، به ویژه برای مدیریت محتوای وب ، به احتمال زیاد یک سازمان برای تجربه و سابقه اثبات شده ارزش قائل است.

عنوان کار و حقوق متوسط:

مدیر محتوا: ۵۶۷۰۹ دلار

مدیر محتوای ورودی: ۶۲۲،۶۸۸ $

Blogger

روشهای مختلفی برای کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس وجود دارد. شما می توانید از وبلاگ شخصی خود بهره مند شوید ، که می تواند با یک استراتژی قوی رسانه های اجتماعی کاملاً پرسود باشد. همچنین در جایی است که بسیاری از افراد جوان شروع به کار می کنند. شرکت ها می خواهند به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند. آنها می خواهند در سطح انسانی تری به هم متصل شوند و اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند ، بنابراین مارک ها برای این کار نویسندگان را استخدام می کنند.

استخدام

بسیاری از شرکتهای بزرگتر که وبلاگ نویسان را استخدام می کنند لیسانس زبان انگلیسی یا روزنامه نگاری را می خواهند. با این حال ، شرکت های کوچک و متوسط ​​که تازه کار خود را شروع کرده اند ، ممکن است مایل به همکاری با نویسندگان با استعدادی و اختصاصی باشند که تجربه مربوطه را دارند.

عنوان کار و حقوق متوسط:

بلاگر: ۴۱،۸۸۹ دلار

برنامه نویس

توسعه دهندگان نرم افزار و برنامه های تلفن همراه برنامه ها و وب سایتهایی را که هر روز از آنها استفاده می کنیم در تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی ما ایجاد می کنند. آنها ممکن است پیش زمینه در طراحی وب سایت داشته باشند و می توانند کد بنویسند. توسعه دهندگان سایت ها و برنامه ها را برای رفع اشکالات و عیب یابی هر مشکلی که پیش می آید آزمایش می کنند.

مشکلی

توسعه یک جنبه کاملاً فنی در بازاریابی دیجیتال است و احتمالاً شما نیاز به پیش زمینه در برنامه نویسی IT دارید. اگر مهارت برنامه نویسی لازم را دارید ، این شرط ایمن است که برای مدتی شغل داشته باشید. دفتر آمار آماری آمریکا پیش بینی می کند که تا سال ۲۰۲۶ ، ۲۴٪ مشاغل بیشتر در توسعه نرم افزار وجود داشته باشد.

عنوان کار و حقوق متوسط:

توسعه دهنده برنامه های تلفن همراه: ۷۲،۰۳۷ $

توسعه دهنده نرم افزار: ۶۹،۶۷۴ دلار

افکار نهایی

بازاریابی دیجیتال انقلابی در تبلیغات ایجاد می کند. روزهایی که تلویزیون را خاموش کرده اید برای خاموش کردن تبلیغات است. مردم پذیرای تبلیغات هستند زیرا تبلیغات اکنون شخصی تر و مرتبط تر است. همه این راهکارها شامل درگیر شدن با مشتری ، فهمیدن نیازهای آنها و سپس تهیه آن برای آنها است.

بازاریابی دیجیتالی ، فضایی را برای مشاغل هیجان انگیز جدید ایجاد می کند که شما را هم به خوبی و هم به خوبی جبران می کند.

<

بستن منو