۶ نکته نادرست برای تبلیغ محتوای ویدیوی شما

به سختی می توان باور کرد که فقط ۲۰ سال پیش ، مردم دستگاه های چندرسانه ای دستی که بتوانند به اینترنت متصل شوند و محتوای پر حجم را به اینترنت وصل کنند ، نداشتند. اما امروز ، مردم به موسیقی گوش می دهند ، عکس می گیرند ، فیلم می گیرند و انواع محتوا را در تلفن خود مشاهده می کنند بدون اینکه حتی به آن فکر کنند.

و امکان ایجاد فیلم ، عکس و توزیع آنها در سطح جهان نیز بسیار ساده تر از گذشته است. مردم دیگر نیازی به خرید فیلم ندارند ، آن را در آزمایشگاهها توسعه می دهند ، در خلیج های ویرایش گران قیمت کار می کنند و از نظر جسمی رسانه های خود را به یک ایستگاه پخش یا سینما تحویل می دهند.

قیمت

این هم اثرات خوب و هم در چشم انداز دیجیتال داشته است. از یک طرف ، اکنون مردم تقریباً غیرقابل درک مطالب گسترده ای را که می توانند مصرف کنند ، دارند و بخش اعظم آن رایگان است. از طرف دیگر ، این انتخاب همچنین بدان معناست که مردم نسبت به آنچه تماشا می کنند و می خوانند ، بسیار انتخابی و انتخابی تر هستند.

دیجیتال

بازاریابی ویدئویی یکی از موثرترین راه ها برای دستیابی به مشتریان است زیرا فیلم بسیار جذاب و در حال حاضر مقرون به صرفه است. اما رقابت با آن دشوار است زیرا بسیاری از افراد از فیلم استفاده می کنند و می توانید در “سیل” گم شوید. اما مواردی وجود دارد که می توانید برای کمک به فیلم های خود برای دیدن فیلم تمرین کنید!

۱ ٫ محتوای خود را بهینه کنید

آیا می دانید ویدیوی شما به احتمال زیاد در کجا مشاهده می شود؟ اگر در حال هدف قرار دادن یک جمعیت جوانتر و همراه هستید ، آیا از قبل اطمینان دارید که این ویدئو به احتمال زیاد در یک تلفن دیده می شود؟ اگر چنین است ، آیا شما آماده استفاده از بازاریابی ویدیویی خود برای مصرف موبایل هستید؟

موبایل

مشاهده فیلم بر روی پلتفرم تلفن های هوشمند تجربه ای متفاوت از تماشای چیزی در تلویزیون یا حتی در یک میز ، با یک کامپیوتر و مانیتور تمام اندازه است. نمایشگرهای کوچکتر ، در شرایط روشنایی و سر و صدای مختلف ، نیازهای مختلفی دارند تا به راحتی و با لذت مصرف شود. هنگام ایجاد فیلم های خود ، نوع سکوی فناوری را در نظر بگیرید. اگر افراد می توانند بگویند ویدیوی شما “دوستانه تلفنی” است ، در مقایسه با فیلم هایی که به یک تجربه تئاتر تر و پیچیده تر نیاز دارند ، در هنگام حرکت مشاهده می شوید.

۲ Th ریز عکسها کارآمد

این جمله قدیمی وجود دارد “شما نمی توانید یک کتاب را با جلد آن قضاوت کنید” ، اما هنوز هم تلاش عظیمی وجود دارد که توسط صنعت نشر برای خلق جلد های به یاد ماندنی هزینه شده باشد زیرا همه می دانند این اولین چیزی است که مورد توجه قرار گرفته است ، چه بر روی قفسه باشد یا به عنوان یک تصویر در آمازون. همین موضوع در مورد محتوای ویدیوی شما نیز صادق است ، اما در این حالت ، ما در مورد ریز عکسها صحبت می کنیم.

قدرت یک تصویر کوچک خوب را نادیده نگیرید. هنگامی که افراد از طریق یک سرویس پخش مانند یوتیوب اسکن می شوند ، عکس های ریز عکسهایی را که می بینند ، مشاهده می کنند – بنابراین اطمینان حاصل کنید که از تصویری که در ویدیوی شما وجود دارد بیشترین تأثیر را بر قاب و تأکید کرده است ، در طولانی مدت به شما کمک می کند. شما می خواهید بینندگان را دوست داشته باشید که بخواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. بیاموزید که این عادت را پرورش دهید و آن را با تمام بازاریابی و تبلیغ ویدیویی خود عملی کنید.

۳ سئو سئو را فراموش نکنید

این یک کار خسته کننده و با جزئیات است ، اما بسیار مهم است که مطمئن شوید که بهینه سازی موتور جستجو یا سئو را نادیده نمی گیرید. به ویدیوی خود عنوانی متناسب با SEO بدهید ، مطمئن شوید که از هر برچسب و توضیحات متا مناسب استفاده می کنید. تمام تلاش خود را برای اطمینان از این امر کنید که اگر افراد به دنبال یک فیلم در موضوع یا موضوعی هستند که ویدیوی شما را تحت پوشش قرار می دهد ، به ویدیوی شما به هر مزیتی که نیاز دارد در صدر نتایج نتایج جستجو ارائه دهید.

۴ ٫ از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

بسته به نوع جمعیتی هدف شما ، ارتقاء در بستر مناسب رسانه های اجتماعی بسیار مهم است. اگر می خواهید از یک جمعیت سالخورده استفاده کنید ، اطمینان حاصل کنید که تلاشهای تبلیغاتی شما به Facebook انجام شود. اگر به دنبال جمع جوانی هستید ، فیلم خود را در توییتر قرار دهید ، توییت را در صفحه اول حساب خود قرار دهید و حتما از هشتگ های مناسب برای بهبود SEO خود استفاده کنید.

به همین روش ، اگر می دانید انجمن های خاص مانند انجمن های آنلاین علاقه مند به فیلم شما هستند ، همچنین کارهای تبلیغاتی را در آنجا انجام دهید. اگر می دانید بازار شما به صورت آنلاین است ، پس به آن سکوی بروید و تبلیغ کنید!

۵ ٫ فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاشتن

اکنون ویدیوها برای دیگران که ویدئو را دوست دارند ، آن را بسیار آسان می کنند تا آن را با پیروان و دوستان خود به اشتراک بگذارند. بنابراین وقت بگذارید تا ویژگی های اشتراک گذاری را با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در نظر بگیرید که فکر می کنید مرتبط باشد. جاسازی فیلم ها بر روی سیستم عامل های مختلف مانند Facebook یا Twitter به پروتکل های کمی متفاوت نیاز دارد. همیشه مطمئن شوید که گزینه های زیادی را در اختیار دارید. هر چه مردم کم کنندt برای به اشتراک گذاشتن ویدیوی خود و در واقع می توانید ، ویدیوی شما بیشتر به اشتراک گذاشته و دیده می شود ، و بنابراین فیلم های شما بازاریابی برای خودشان شروع می کنند.

۶ It آنرا با سایر بازاریابی ها ادغام کنید

اگرچه محتوای ویدئویی به تنهایی می تواند قانع کننده باشد ، بازاریابی ویدیویی وقتی با سایر تلاش های بازاریابی جفت شود می تواند ترکیبی قدرتمند باشد. برای مثال ، گره زدن در یک فیلم به هدایایی که در رسانه های اجتماعی تبلیغ می شود ، یکی از راه های جلب علاقه افراد برای برنده شدن در چیزی است که همزمان با تماشای این ویدئو.

به همین روش ، ایمیل گاهی اوقات می تواند مخاطبان اسیر را برای شما فراهم کند. بازاریابی ایمیل سنتی می تواند مؤثر باشد ، اما ایمیلی که شامل چیزی برای تماشای آن است ، اغلب از میزان درگیری بسیار بالاتر از متن خالص به تنهایی لذت می برد.

تبلیغ خوب برای جذب هر چه بیشتر مردم در تماشای محتوای ویدیوی شما بسیار مهم است ، اما یادتان باشد که اصول را نادیده نگیرید. محتوای خوبی تولید کنید و این کار را بطور مداوم انجام دهید! اگر کسی روی ویدیوی شما کلیک کند ، آن را مشاهده کند ، و در آخر رها شود یا برود و کار دیگری انجام دهد ، زیرا به نظر آنها مفید یا سرگرم کننده نیست ، همه تبلیغات در دنیا به شما کمک نمی کند. تنها بهترین راه برای تبلیغ محتوای ویدیوی شما ایجاد چیزی با ارزش است. این کار را انجام دهید ، و تلاشهای تبلیغاتی شما بسیار ساده تر می شوند!

<

بستن منو