سئو حساب فیس بوک

چیجوری از کلمات کلیدی در سئو حساب فیس بوک استفاده کنیم؟
در ایجاد صفحه رسمی کار و کاسبی، به کار گیری کلمات کلیدی در رابطه در قسمت توضیحات جهت پیدا کردن مخاطبان در رابطه لازمه. بهینه سازی صفحه فیس بوک = بازدید بیشتر.
هدف ایجاد محتوای در رابطه واسه جذب و تعامل با کاربران جهت هدایت اونا به سایت و اشتراک گذاری مطالب شماس. بهینه سازی حساب فیس بوک موجب بهبود دید شما، پیدا کردن مشتریان و فالوئرای بالقوه می شه. فالوئر بیشتر موجب اشتراک گذاری بیشتر، ایجاد بازدید سایت و تعامل می شه. بهینه سازی حساب کاربری فیس بوک موجب رسیدن به مخاطبان در رابطه و در آخر منتهی به افزایش ترافیک سایت و اندازه تعامل بیشتر می شه.
بازدید سایت

سئو حساب فیس بوک و صفحه کار و کاسبی

سئو حساب فیس بوک و صفحه کار و کاسبی با چند فوت وفن لازم
۱ – بهینه سازی URL صفحه
سئو حساب فیس بوک نیازمند یه URL سفارشی برابر با نام کار و کاسبی واسه بهینه سازی صفحه فیس بوک است. تطبیق URL فیس بوک با نام کار و کاسبی شما موجب به رسمیت شناختن شما و بخاطر سپردن اون واسه مخاطبان و سهولت در پیدا کردن صفحه شما در فیس بوک و موتور جستجو می شه. وگرنه یه URL خودکار به وسیله شبکه اجتماعی فیس بوک می شه که طولانی و سخته.
در قسمت “About” سایت فیس بوک قسمت “Page Info” می تونین جزئیات صفحه خود رو ویرایش کنین. در “Create Page @username” (ایجاد نام کاربری صفحه) کلیک کنین و در پنجره Pop-up باز شده username یا نام کاربری صفحه خود رو وارد کنین. نام کار و کاسبی شما به عنوان نام کاربری بعدا URL صفحه فیس بوک شما میشه.
۲ – اولیت بندی بخش “About”
بخش در باره ما، جاییه که مردم می تونن در باره کار و کاسبی و اینکه شما که هستین و چه می کنین بیشتر بدونن. این قسمت نیازمند بهینه سازی با کلمات کلیدی ربط داره تا مخاطبان هدف بدون هیچ سختی ای شما رو پیدا کنن.

سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما

• تحقیق کلید واژه واسه پیدا کردن کلمات کلیدی در رابطه واسه کار و کاسبی.
• به کار گیری املای درست و حرفه ای
• انتخاب ۱ یا ۲ کلید واژه مناسب و پر ترافیک
• نوشتن توضیحات و اطلاعات به درد بخور کار و کاسبی
• بزرگ نمایی نکنین. توضیحات باید طبیعی باشن.
واسه سئو حساب فیس بوک و بخش درباره ما، علاوه بر قسمت “About”، از کلمات کلیدی بطور هدف دار در دیگه بخشای صفحه از جمله در عنوان صفحه و در امتداد نام تجاری خود اضافه کنین. از استفاده زیادتر از اندازه کلمات کلیدی حذر کنین، در نام صفحه، URL، توضیحات و … استفاده کنین.
۳ – تکمیل اطلاعات کسب وکار
فیس بوک مکان، ساعات کاری، نشانی سایت و اطلاعات تماس کار و کاسبی رو در صفحه اصلی پروفایل نمایش میده که موجب سهولت پیدا کردن شما به وسیله مشتریان بالقوه می شه. در سئو حساب فیس بوک، اضافه کردن نشانی موجب ایندکس کار و کاسبی شما واسه جستجوی محلی شده و پیدا کردن شما به وسیله جستجوگران محلی ساده تر شه.

بستن منو