ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشگاه دولتی واسطه به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. تاسیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی در مهر ماه 1370 به اتخاذ(قبول) رسیدهاست و امروزه بیش از 1000 مرکز آموزش در رشته های مختلف مهارت در سراسر کشور است. بیش از 200 مرکز آموزش این دانشگاه در کلانشهر تهران قرار گرفته است. این دانشگاه با هدف ارتقاء سطح مهارت شاغلین در بخش های مختلف اقتصادی و افزایش مهارت های حرفه ای دانش آموزان آموزش های آموزشی بدون مهارت های اجرایی، نسبت به برگزاری دوره های علمی کاربردی در دوره های کارشناسی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای رسمی اقدام می کند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به دو صورت زیر پذیرفته می شود:

1- ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

2- ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لازم است به ذکر است منظور از ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همان ثبت نام نام کاردانی به کارشناسی است. چرا این دانشگاه ثبت نام نام کارشناسی مستقل از دوره دیپلم تا لیسانس ندارد.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای ورود مهر ماه معمولا ماه مه آغاز می شود که ثبت نام از طریق سنجش سایت اداره می‌شود نه نه سایت خود دانشگاهی کاربردی.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه نیز معمولا بهمن ماه آغاز می شود و همچنین از طریق سایت sanjesh.org اداره می‌شود.

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نیست و داوطلبان با هر درجه دیپلم می توانند بدون مشکل در این دانشگاه ثبت نام نماییند.

گزینش در دانشگاه علمی کاربردی بر اساس تحصیل یا معدل دیپلم کامل است. البته علاوه بر معدل عوامل دیگر نیز در قبولی داوطلب مشارکت می کنند که از این عوامل می توان به موارد ذیل، مرتبط بودن رشته، سهمیه آزاد و کارگر اشاره کرد.

بسیاری از داوطلبان از مشاوران مرکز سبز مشاوره در مورد اینکه با چه مدارک تحصیلی دیپلمیک چه رشته ای می توان ثبت نام نام پرس و جو که در پاسخ به سوال این عزیزان باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با هر دیپلم دیپلم رایگان شما هر شرکت کنید و در واقع نیاز ندارید که مدرک شما حتما مرتبط با انتخاب رشته باشد.

همچنین بسیاری از داوطلبان از مشاوران سبز مشاور در مورد معادلی که باید داشته باشند تا پذیرفته شوند سوال می پرسند. در جواب این عزیزان باید گفت که میزان معدل برای پذیرش در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کابردی کاملا واسطه به رشته انتخابی شما و شهر شما است. برای مثال ممکن است با میانگین 10 در رشته حسابداری در شهرستان ثبول شوید اما با معدل 16 در تهران در این رشته قبول نمی شود.

بنابراین برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید از مشاورین سبز مشاور کمک بگیرید زیرا مرکز مشاوره با چندین سال تجربه مشاهده می تواند به شما کمک کند تا انتخاب مناسب تر برای پذیرفتن.

برای ثبت نام بدون کنکور دتارنمای علمی کاربردی به سبز مشاور مراجعه کنید.

آدرس اینترنتی سایت ما sabzmoshaver.com است.

& nbsp؛

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو