14 روش عملی برای افزایش فروش بدون هزینه های تبلیغاتی

در مقاله پیش روش که فایل آنرا می توانید از انتهای همین مقاله دانلود نمایید 14 راهکار کاربردی، آزمایش شده و ساده را جهت افزایش فروش معرفی می نماییم.

1- به مشتریان قدیم خود بفروشید.

2- با مشتریان خود رابطه دوستانه برقرار کنید

3- همیشه خوش قول باشید.

4- مشتریان قدیم و حتی جدید خود را بشناسید.

5- از ایمیل مارکتینگ استفاده کنید.

6- از فکس مارکتینگ استفاده کنید.

7- از تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

8- از بازاریابی تلفنی استفاده کنید.

9- لیست مشتریان احتمالی خود را بدست آورید.

10- از بروشور و کاتالوگ تبلیغاتی رایگان استفاده کنید.

11- از تبلیغات رایگان اینترنتی استفاده کنید.

12- همواره گزارش مشتریان جدید خود را بررسی کنید.

13-  همواره از گزارشات مخصوص مدیران استفاده کنید.

14- از نرم افزار های مدیریت ارتباط با مشتری غافل نشوید.

و …

تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت

بعد از راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی باید تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت را رعایت کنید تا کسب و کار اینترنتی تان به پولسازی و کسب درآمد برسد.

سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجو عملی است که تمامی مدیران کسب وکار های اینترنتی باید با آن آشنایی داشته باشند تا بتوانند سایت کسب و کار اینترنتی شان را بهینه سازی کنند و از رتبه بسیار خوبی در گوگل برخوردار باشند.امروز در این مقاله سایت مدیران وب دات کام می خواهم تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت را خدمت تان معرفی کنم.

تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت

۱ – انتخاب نام دامنه سایت نزدیک نام کسب و کارتان

یکی از فاکتور ها و تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت در گوگل انتخاب نام دامنه وب سایت کسب و کار اینترنتی شما نزدیک به نام کسب و کار شماست. یادتان باشد انتخاب نام دامنه به صورت مخفف و نامفهوم ربات های گوگل را سر در گم می کند مشکلاتی در رتبه بندی سایت شما بوجود می آورد. سعی کنید حتما نامی که برای دامنه سایت تان انتخاب می کنید مرتبط با نام کسب و کارتان باشد.بسیاری از افراد هستند که اصلا به این موضوع هیچ اهمیتی نمی دهند درصورتی که بنده این موضوع را به عینه در کسب و کار های اینترنتی خودم مشاهده کردم.

 

۲ – استفاده از خدمات گوگل وبمستر تولز  Google Webmaster Tools

ثبت سایت در سرویس خدمات گوگل وبمستر تولز Google Webmaster Tools یکی از تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت است. گوگل ابزار های رایگانی برای وبمستران و مدیران کسب و کارهای اینترنتی ارائه داده است که یکی از بهترین این سرویس ها گوگل وب مستر تولز Google Webmaster Tools  است که استفاده از این سرویس برای هر کسب و کار اینترنتی الزامی است.با استفاده از این سرویس قادر خواهید بود وضعیت سایت تان را چک کنید و لینک های سایت تان را سریع در گوگل ثبت کنید.

۳ – ثبت نقشه سایت در گوگل سایت مپ  Site Map

یکی دیگر از تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت ثبت کردن نقشه سایت در سرویس رایگان گوگل سایت مپ که مربوط به گوگل وبمستر است می باشد.ثبت نقشه سایت به گوگل کمک می کند تا ربات ها سریع تر سایت شما را بررسی کنند.اگر از سایت ساز وردپرس استفاده کنید با افزونه هایی رایگان راحت می توانید برای وب سایت تان نقشه بسازید و آن را در گوگل سایت مپ ثبت کنید که به صورت  sitemap.xml است و شما به راحتی می توانید در گوگل وبمستر تولز خودتان در قسمت  Site Map ثبت کنید.

۴ – آپدیت و بروز رسانی منظم سایت

آپدیت و بروز رسانی منظم سایت یکی از تکنیک های مهم در سئو و بهینه سازی سایت که باید حتما به آن توجه کنیدو بخش اصلی سئو سایت همین قسمت است شما باید به صورت منظم محتوا و مقالات ارزشمند و مفید برای کاربران سایت تان بنویسید که رضایت کاربران را در پی داشته باشد.

ویژگی های تولید محتوای باکیفیت و ارزشمند :

  1. محتوا از سایت های دیگر کپی نشده باشد.

  2. محتوا باید کاملا واضح و صحیح باشد.

  3. دارای عکس و فیلم و فایل صوتی باشد.

  4. محتوا باید با مشارکت کاربران همراه باشد.

  5. به هیچ وجه سعی نکنیدمحتوا را از سایت های دیگر کپی برداری کنید.

  6. از محتوا هایی که مرتبط با موضوع سایتتان است استفاده کنید.

  7. از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع نوشته در محتوا استفاده کنید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت