کشینه “Cashineh” راه جدید خرید اینترنتی ارزانتر، از فروشگاه های اینترنتی معتبر

کشینه یک مجموعه Affiliate marketing  است که امکان خرید اینترنتی با هزینه کمتر را برای کاربران فراهم کرده است و از طرفی افزایش فروش را برای فروشگاه های اینترنتی ایجاد میکند.
کشینه "Cashineh" راه جدید خرید اینترنتی ارزانتر، از فروشگاه های اینترنتی معتبر

با استفاده از کشینه می‌توانید از فروشگاه های اینترنتی معتبر محصولات مورد نیاز خود را خرید کنید و بخشی از هزینه خود را پس بگیرید!

Cashineh چیست؟
کشینه نام برند استارت آپ جدیدی است که مدل جدیدی از خرید اینترنتی با استفاده ازCash Back  را برای اولین بار در ایران ارائه میدهد. در واقع کشینه یک مجموعه Affiliate marketing  است که امکان خرید اینترنتی با هزینه کمتر را برای کاربران فراهم کرده است و از طرفی افزایش فروش را برای فروشگاه های اینترنتی ایجاد میکند.

کاربران در کشورهای توسعه یافته از این راهکار برای صرفه جویی در هزینه های خود استفاده میکنند و اکنون این راهکار از طریق این شرکت معتبر در اختیار ایرانیان نیز قرار گرفته است.
مدل خرید از طریق کشینه بسیار آسان است و کاربران به راحتی با پر کردن یک فرم عضو کشینه میشوند. سپس میزان تخفیف محصولات مختلف را در سایت کشینه بررسی میکنند و به وب سایت فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود وارد میشوند. مراحل خرید اینترنتی باهمان شرایط همیشگی طی میشود و شما کالای خود را دریافت میکنید.
در این مرحله است که شما با ورود به سایت کشینه میتوانید بخشی از هزینه کالای خریداری شده را پس بگیرید ! واین واقعا لذت بخش است که بتوانیم کالای مورد نظرمان را از فروشگاه آنلاین معتبری که میشناسیم خریداری کنیم و در هزینه ها نیز صرفه جویی کنیم.

تنوع کالا در دسته بندی های مختلف و همکاری با فروشگاه های اینترنتی معتبر مهمترین دلایل محبوبیت کشینه میان کاربران است.
کشینه درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد.

کشینه

در شرکت کشینه ارائه بهترین خدمات به مشتریان مهمترین هدف است تا امکان بهترین خریدها را از بهترین‌ها فروشگاه ها برای مشتریان فراهم کنند. به عبارت دیگر هدف این مجموعه  مشتری محوری است و تیم کشینه تمام تلاش خود را میکند تا بهترین پیشنهادات را به مشتریان خود ارائه دهد .
همچنین از مهمترین آرمانهای کشینه بالا بردن میزان فروش برای فروشگاه های عضو کشینه و کمک به مشتریان کشینه برای بهترین و به صرفه ترین خرید آنلاین میباشد.
در کشینه شما میتوانید خریدی هوشمندانه تر و ارزانتر داشته باشید و بهترین کوپن ها،بهترین درصد کشینه و سرویس بی نظیر را با عضویت رایگان دریافت کنید.

ممکن است بعضی افراد بپرسند که Cashineh چطور می تواند تخفیف نقدی از بسیاری از فروشگاه های آنلاین دریافت کند؟
ساده است: فروشگاه هایی که شما در سایت کشینه مشاهده می کنید یک کمیسیون از هر فروش به کشینه پرداخت می کنند، اکثر وب سایت هایی که بر پایه فروش هستند این کمیسیون را برای خود نگه می دارند اما کشینه بیش تر این کمیسیون را به کاربرانش باز می گرداند.
تیم کشینه همواره مجموعه ای از کوپن تخفیف آنلاین و تخفیف های نقدی را به خریداران خود ارائه می کند و سریع ترین راه جهت دسترسی به فروشگاه های آنلاین را فراهم آورده است که این امر باعث می شود که خرید کردن از کشینه، سریع و راحت و اقتصادی باشد.
کشینه با قرار دادن لینک وب سایت فروشگاه ها در ویترین خود فضایی را ایجاد می کند که فروشگاه ها بیش تر در معرض دید کسانی قرار بگیرند که واقعا قصد خرید دارند و از کنار آن به راحتی نمی گذرند و همچنین باعث ترغیب کاربران میشود تا از سایت فروشگاه ها دیدن کنند که این امر به افزایش ترافیک فروشگاه ها کمک می کند. یعنی سبد خرید برای کاربران فروشگاه ها بزرگ تر می شود و بنابراین تعداد خریدها از فروشگاه های موجود در کشینه زیادتر می شود.

سریع ترین روش های جذب مشتری در کسب و کار

در مقاله امروز به سریع ترین روش های جذب مشتری در کسب و کار مخصوصا جذب مشتری در کسب و کار اینترنتی می پردازیم تا بتوانید مشتریان زیادی را جذب کنید.

شما به عنوان مدیر یک کسب و کار چقدر از زمان خودتان را صرف جذب مشتری می کنید؟

قطعا شما و بسیاری از مدیران دیگر زمان زیادی را صرف جذب مشتری برای کسب و کار خودشان می کنند یا دغدغه های بسیار زیادی در جذب مشتری دارند که چگونه بتوانند مشتری های زیادی را جذب و آنها را حفظ کنند.اما امروز من در این مقاله مدیران وب دات کام به سریع ترین روش های جذب مشتری در کسب و کار خواهم پرداخت و شما با یاد گیری سریع ترین روش های جذب مشتری برای کسب و کارتان و اجرای این روش ها در کسب و کارتان شاهد نتایج خیلی خوبی خواهید بود.

سریع ترین روش های جذب مشتری در کسب و کار

۱ – راه اندازی سایت مطابق استاندار های روز

۲ – سئو و بهنیه سازی سایت در موتورهای جستجو

۳ – تولید محتوای منظم و سئو برای سایت

۴ – انتشار منظم محتوای تولید شده در سایت

۵ – اشتراک گذاری منظم محتوای منشتر شده در شبکه های اجتماعی

۶ – تعامل و ارتباط مستمر با کاربران سایت.

۷ – بازاریابی از طریق موتور های جستجو

۸ – استفاده از سایت های تخفیف گروهی برای پیشنهاد فروش محصولات و خدمات

۹ – بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ

۱۰ – نوشتن کتاب های الکترونیکی و انتشار آنها

۱۱ – تولید ویدیو و انتشار آن در سایت های اشتراک فیلم

چرا کسب و کار اینترنتی به وب سایت نیاز دارد ؟

تمامی کسب و کارهای اینترنتی همانطوری که از اسم آنها معلوم است با اینترنت در ارتباط هستند و مکانی که شما برای بازاریابی و معرفی محصولات و خدمات خودتان نیاز دارد سایت است و سایت کسب و کار اینترنتی شما مکانی است که شما محصولات و خدمات تان را در آن منشتر و در معرض نمایش قرار می دهید و برای آنها در سایت تان بازاریابی اینترنتی انجام می دهید.

 

پس از اینکه با سریع ترین روش های جذب مشتری در کسب و کار اینترنتی آشنا شدید نیاز است برای موفقیت و کسب نتایج خیلی خوب در کسب و کارتان آنها را اجرا کنید اگر شما بتوانید حداقل پنج تا از این روشهای جذب سریع مشتری را در کسب و کارتان پیاده سازی کنید به شما قول می دهم تغییرات زیادی در کسب و کار اینترنتی شما رخ می دهد.

چگونه روش های جذب مشتری سریع را در کسب و کار ام اجرا کنم ؟

دوست عزیزم پس از اینکه شما با روش های جذب مشتری سریع در کسب و کار اینترنتی آشنا شدید گفتیم که نیاز است که این روش ها را در کسب و کارتان پیاده سازی کنید و روش هایی که بنده خدمت تان گفتم به صورت اولویت بندی شده می باشد یعنی باید از ابتدایی ترین و پایه ترین روش شروع کنید مثلا اول شما باید سایت کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنید تا بتوانید بقیه این مراحل را اجرا کنید.

 

دسته بندی : افزایش فروش سایت