راه های افزایش فروش فروشگاه اینترنتی

من پس از تحقیق های بسیار درمورد بالا بردن فروش فروشگاه اینترنتی در اینترنت و گرفتن یک سری نکات مهم از کسانیکه فروشگاه اینترنتی موفق دارند و گلچین کردن این نکات این محتوا را تولید کرده ام تا کاربران عزیز از این نکات لذت ببرند و بتوانند فروش فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهند. کسانیکه دارای فروشگاه اینترنتی هستند خواندن این مقاله برایشان خیلی مفید است.

 

انتخاب بهترین عنوان برای نام صفحه

انتخاب عنوان مناسب برای صفحات و اسم مناسب برای محصولات یکی از بهترین راه های افزایش فروش فروشگاه اینترنتی است.

موتور های جستجوگر روبات هایی دارند که در صفحات وب به بررسی محتوا و بهینه سازی می پردازد. عنوان صفحه جز اولین نکاتی است که روبات ها به بررسی آن می پردازد. عنوان صفحه نباید خیلی طولانی باشد و یا خیلی کوتاه باشد در عین حال باید دارای بهترین کلمات کلیدی باشد چون کاربران بهترین کلمات کلیدی را انتخاب می کنند تا به صفحه ی موردنظرشان برسند و اگر عنوان صفحه ی شما دارای بهترین کلمات کلیدی باشد مطمئنا بازدید کنندگان بیشتری خواهید داشت.

اگر شما دارای فروشگاه اینترنتی هستید و کالاهایی را بفروش می رسانید بهتر است از این کلمات برای اول کلمات کلیدی تان استفاده کنید:

 1. فروش اینترنتی + نام محصول
 2. خرید اینترنتی + نام محصول
 3. فروش پستی + نام محصول
 4. خرید پستی + نام محصول

اگر این ترکیبات برای عنوان صفحه استفاده شود در افزایش سئو خیلی موثر است  حتی می توان در توضیحات محصول استفاده شود. شما می توانید از دو ترکیب مانند خرید اینترنتی ” + نام محصول مورد نیاز و فروش پستی ” + نام محصول مورد نیاز استفاده یا از ترکیبات فروش اینترنتی ” + نام محصول مورد نیاز و خرید پستی ” + نام محصول مورد نیازاستفاده کنید که بهترین حالت برای انتخاب عنوان صفحه یا توضیحات محصول است. در اینصورت شما هم از کلمات پر کاربد اینترنتی و هم پستی استفاده کرده اید. بسیاری از فروشگاه ساز ها به اینصورت است که اگر شما نام محصول را انتخاب کنید همان نام در عنوان صفحه نیز قرار می گیرد ولی گروه طراحی سایت وب پویا فروشگاه اینترنتی طراحی می کند که شما می توانید به راحتی نام صفحه را انتخاب کنید و جدا از  نام محصولات باشد.

انتخاب بهترین عنوان برای محصولات

اکثر کاربرانی که از سایت ها دیدن می نماییند از کلمات کلیدی استفاده می کنند تا سایتی که از نظر گوگل در آن کلمات کلیدی سئو شده اند را پیدا کنند و وارد آن سایت شوند. اولین راه بالا بردن فروش اینترنتی سئو کردن سایت است یعنی شما بهترین کلمات کلیدی مرتبط با محصولاتتان را پیدا کنید و سایتتان را در آن کلمات سئو کنید بعد گوگل شما را صفحات پیشنهادی کلمات کلیدی مرتبط قرار می دهد و کاربران با انتخاب آن کلمات به سایت شما می آیند و با افزایش بازدید سایت فروش نیز بالا می رود. اما شما چند نکته را نباید فراموش کنید.

 1. انتخاب بهترین کلمات کلیدی مرتبط با کالا های شما
 2. آشنایی کامل با خدماتی که آنلاین می توان به کاربران داد
 3. پشتیبانی قوی کاربران
 4. جلب اعتماد مشتریان و حرفه ای نشان دادن خود در آن زمینه

تمامی این ها راه های افزایش فروش اینترنتی است که اگر به درستی انجام شود نتایج خیلی خوبی برای تجارت شما خواهد داشت.

جلب اعتماد مشتری

بدست آوردن اعتماد مشتری سخت است و زمان طولانی باید صرف کرد اما نتیجه خیلی خوبی در بر خواهد داشت. زمانیکه کاربر به شما و فروشگاه اینترنتی تان اعتماد کرد نه تنها یکبار بلکه چندین و چند بار از شما خرید می کنند. در تحقیقات راه های بدست آوردن اعتماد مشتریان را برای شما پیدا کرده ام و به صورت خلاصه بهترین نکات را در اختیار شما قرار می دهم.

 • دریافت enamad
 • فروش محصولات با کیفیت
 • پشتیبانی قوی مشتریان
 • ذکر شماره تماس در سایت
 • پاسخگویی سریع به سوالات مشتریان
 • فروش محصولات با گارانتی
 • ذکر توضیحات کامل محصولات
 • حتما مزایایی که کاربر با خرید محصولات شما بدست می آورد دقت نمایید
 • جوابگویی به تماس مشتریان باصبر و شکیبایی و خوشرویی
 • پشتیبانی کاربران

زیبا سازی ظاهر سایت

ظاهر سایت نشان دهنده ی میزان حرفه ای بودن فروشگاه است هر چه سایت شما زیبا تر و جذاب تر باشد سایت حرفه ای تر بنظر می رسد. هر کاربری که قصد خرید داشته باشد اول به ظاهر سایت توجه می کند و هرچه سایت شما حرفه ای تر باشد کاربران بیشتر به شما اعتماد می کنند. در بعضی از فروشگاه اینترنتی ها افزئنه هایی دارد که خود به خود به افزایش سئوی سایت کمک می کند گروهی طراحی سایت وب پویا بهترین راه های افزایش سئوی سایت را در فروشگاه ساز خود دارد که شما می توانید طراحی سایت فروشگاهی خود را به گروه طراحی سایت وب پویا بسپارید تا از یک سایت خیلی خوب بهره مند شوید.

راه های قانع کردن مشتری برای خرید در کسب و کار اینترنتی

در این مقاله به راه های قانع کردن مشتری برای خرید در کسب و کار اینترنتی و متقاعد سازی مشتری در کسب و کار اینترنتی برای فروش محصولات و خدمات سایت خواهیم پرداخت.

چگونه مشتری ها را قانع کنیم تا از کسب و کار و فروشگاه اینترنتی ما خرید کنند؟

سوالی که بسیار از مدیران کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی در ذهن دارد این است و با توجه به فعالیت آنها می توان روش های مختلفی را ارئه کرد ولی در کسب و کارهای اینترنتی یک سری روش های پایه وجود دارد که در تمامی کسب و کارها یکسان هستند . در عصر پر رقابت امروز علاوه بر اینکه مدیران سایت ها و فروشگاه های اینترنتی باید با روش های مشتری یابی و پیدا کردن مشتری آشنایی داشته باشند باید در جهت متقاعد سازی مشتریان نیز برنامه ریزی داشته باشندتا بتوانند نظر مشتریان و بازدید کنندگان سایت در جلب کرده و در فروش پیروز شوند.راه های قانع کردن مشتری برای خرید در کسب و کار اینترنتی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مشتریان بالقوه کسب و کار و فروشگاه اینترنتی تان را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید.در این مقاله قصد داریم بهترین راه های قانع کردن مشتری برای خرید در کسب و کار اینترنتی را خدمت تان ارائه کنیم.

قبل از هر چیزی برای اینکه مشتری را قانع کنیم تا کالای ما را خریداری کند باید او را متقاعد کنیم که به محصولات و خدمات ما نیاز دارد تا مشکل و نیازهای او برطرف شود و با عنوان کردن ویژگی های محصول می توانیم به او بفهمانیم چقدر محصول ما برای رفع نیازهای وی ارزشمند است.

۱ – مشتریان را با خصوصیات ، ویژگی ها و مزایای محصولات و خدمات ما آشنا کنیم.

۲ – محصولات و خدمات کسب و کار اینترنتی مان را تبلیغات کنیم.

مهمترین راه های قانع کردن مشتری برای خرید در کسب و کار اینترنتی

۱ – در معرفی محصولات و خدمات سایت بر روی منافعی که برای مشتری دارد تمرکز کنیم.

۲ – بر هنر متقاعد سازی مشتری در کسب و کار اینترنتی مسلط شویم.

۳ – از نظرهای مشتریان راضی حتما در قسمت نظرات زیر توضیحات محصول استفاده کنید.

۴ – لینک یا عکس محصولات سایت تان را در صفحه اصلی در معرض دید قرار دهید.

۵ – اگر محصولات و خدمات سایت شما نسخه دمو دارد اجازه استفاده از نسخه دمو را به کاربران بدهید.

۶ – توضیحات محصول و خدمات تان را به صورت دقیق و شفاف بنویسید.

۷ – جوایز و کد های تخفیف برای مشتریان  سایت تان در نظر بگیرید.

۸ – به مشتریان سایت تان اطمینان بدهید که حریم خصوصی آنها در نزد شما محفوظ است.

۹ – جذب اعتماد مشتریان روی برند کسب و کارتان فروش شما را راحت تر می کند.

۱۰ – به صورت آنلاین پاسخگوی نظرات و سوالات کاربران سایت باشید.

۱۱ – اگر قادر به ارائه خدمات پس از فروش هستید آن را در سایت عنوان کنید.

۱۲ – لینک محصولات و خدمات سایت تان را به اشتراک بگذارید.

۱۳ – بخش سوالات متداول را به سایت اضافه کنید و با طرح سوالات مهم و پرکاربرد به آنها پاسخ دهید.

امیدوارم این مقاله ارزشمند مورد توجه تان قرار گرفته باشد لطفا نظرات خوب و ارزشمند تان را با ما در میان بگذارید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت