چگونه با خرید بک لینک و خرید رپورتاژ رتبه سایت را ارتقا دهیم؟

بک لینک چیست ؟ خرید بکلینک چه فایده ای دارد؟ چرا امروزه بحث خرید بک لینک قوی و یا خرید بک لینک ارزان اینقدر داغ گشته است؟ فایده ی خرید بک لینک دائمی چیست؟ در این نوشتار به تمامی این سوالات پاسخ خواهیم داد. با ما همراه باشید:

مقدمه: از سئو چه می دانید؟

امروزه کسب و کارها گام های محکمی در جهت هوشمند شدن و تجارت الکترونیک برداشته اند. تمامی کسب و کارهای موفق کم و بیش می کوشند به هرنحو شده، خود را در فضای الکترونیکی وارد نموده و با ایجاد یک پیج اینستاگرام، یک کانال تلگرام، و یا طراحی یک وب سایت سعی در جذب مشتری های بیشتر نمایند.

با ظهور وب سایت های مختلف بحث رقابت میان سایت ها به مرور پررنگ شد. وب سایت ها تلاش کردند که بیشتر دیده شوند و چون موتور جستجوی گوگل، سهم قابل توجهی از ورودی سایت ها را تشکیل می داد، بحث رقابت در گوگل برای سایت ها مطرح شد.

به زبان ساده تر، سایت های مختلف تلاش می کردند که جایگاه بهتری در لیست نتایج موتور جستجوی گوگل داشته باشند. از آنجا که گوگل از الگوریتم های خاصی برای مرتب سازی نتایج بهره می برد، نیاز به متخصصی در این زمینه احساس می شد. از آنجا بود که بحث سئو به صورت تخصصی مطرح گردید.

سئو در حقیقت به معنای «بهینه سازی سایت» می باشد. یعنی اقداماتی که روی یک وب سایت خاص انجام می شود که رتبه سایت در گوگل ارتقا یابد.

سوال: سئو چه ارتباطی با خرید بک لینک دارد؟

در بالا سعی کردیم که با بیانی ساده، اهمیت سئو و بهینه سازی سایت را برای شما عزیزان تشریح نماییم. نکته ای که در اینجا می خواهیم بر آن تاکید کنیم، این است که سئو خود متشکل از دو بخش است:

1- سئو خارجی

2- سئو داخلی

همان گونه که از نام هایشان پیدا است، سئو خارجی به معنای اقداماتی است که در خارج سایت برای سئو و بهینه سازی انجام می گیرد. از طرفی سئو داخلی نیز به معنای آیتم ها و فاکتورهایی است که در داخل سایت بایستی برای بهینه سازی رعایت گردد.

سئو خارجی، بخشی پراهمیت از سئو و بهینه سازی است. بسیاری از متخصصین سئو، بخش خارجی را مهم ترین آیتم و فاکتور در بهینه سازی سایت دانسته و انجام خدمات سئو را بدون در نظر گرفتن بخش سئو خارجی غیرممکن تلقی می کنند.

خرید بکلینک در حقیقت بخشی از سئو خارجی است. شما با خرید بک لینک دائمی می توانید لینک های ورودی سایت را افزایش داده و بدین صورت جایگاه خود را در موتور جستجوی گوگل ارتقا بخشید.

بک لینگ دقیقا چیست؟خرید بکلینک چه فایده ای دارد؟

حتما تاکنون لینک های مختلفی را در صفحات مختلف وب مشاهده کرده اید. لینک هایی که روی آن کلیک کرده و از یک وب سایت به وب سایت دیگر جا به جا می شوید. به این لینک ها در اصطلاح تخصصی بک لینگ می گویند.

ربات های گوگل، همواره در حال رصد کردن سایت های مختلف بوده و بک لینگ ها را به دقت بررسی می کنند. طبیعی است که هرچه بک لینک های یک سایت بیشتر باشند، سایت نیز با ارزش تر خواهد بود. اما این سوال همواره برای کاربران مختلف وجود داشته که آیا ممکن است خرید بکلینک خطراتی را به همراه داشته باشد؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم.

آیا خرید بک لینک خطرناک است؟

یکی از نکاتی که در مورد بک لینگ ها بسیار مطرح است، همین بحث پنالتی ها و یا مجازات هایی است که گوگل برای خرید بکلینک در نظر می گیرد. از آنجا که بسیاری پی بردند که بک لینک ها راهی برای دستکاری نتایج گوگل هستند، بسیاری درصدد برآمدند تا از این قابلیت سوء استفاده نموده و سایت های بی کیفیت را به سادگی به صدر نتایج گوگل ببرند.

طبیعی است که گوگل به این حرکت واکنش نشان داده و این وب سایت ها را مجازات نمود. با این حال تجربه ما نشان داده است که خرید بک لینک با کیفیت نه تنها هیچ ضرری ندارد، بلکه بسیار مفید نیز بوده و می توانید روی آن حساب کنید.

عمر بک لینگ چه نکاتی دارد ؟ آیا خرید بک لینک دائمی بهتر است؟

تجربه ما در بحث فروش بک لینک همواره نشان داده است که عمر بک لینک ها یکی از مهم ترین فاکتورها برای اثرگذاری آن ها خواهند بود. به همین علت ما بر خرید بک لینک دائمی و یا خرید رپورتاژ تاکید ویژه ای داریم. با این حال شما می توانید خرید بک لینک را از وب سایت ما به صورت سه ماهه و با تخفیف ویژه انجام دهید تا خیالتان از بابت اثرگذاری آن و … راحت باشد.

سوال: سایت های زیادی برای فروش بک لینک می شناسم. چگونه باید برای خرید بک لینک قوی اقدام کنم؟

امروزه سایت های زیادی هستند که خدمات فروش بک لینک را ارائه می نمایند. تمامی این وب سایت های فروش بک لینک، مدعی ارائه قوی ترین بک لنیگ ها بوده و این موضوع، سبب می شود که مشتری در انتخاب یک وب سایت برای خرید بک لینک قوی دچار سردرگمی شود.

در این موارد می توان به توجه به آیتم هایی همانند پیج اتوریتی (PA) این برآورد را انجام داد. هرچه پیج اتوریتی یک سایت بیشتر باشد، بک لینگ حاصله از آن ارزش بیشتری خواهد داشت. شما با اندکی بررسی متوجه خواهید شد که تمامی سایت های «سون بک لینک» دارای پیج اتوریتی بسیار بالایی بوده و از این بابت خیالتان راحت خواهد بود. بنابراین برای خرید بک لینک قوی می توانید به ما اتکا کنید.

چه وب سایت‌هایی به رتبه‌ی بهتری در موتورهای جستجو می‌رسند؟

از نظر گوگل وب‌سایتی معتبر و ارزشمند است که بعد از دارا بودن شرایطی همچون رابط کاربری خوب، ترافیک بالا، سرعت لود مناسب و البته ارائه‌ی محتوای دسته اول و با کیفیت، آن‌قدر معتبر و قابل ‌اطمینان باشد که کاربران دیگر به دلایل مختلف آن را در سایر صفحات وب به سایر مخاطبان پیشنهاد بدهند. این موضوع دقیقاً به معنی آن است که یک وب‌سایت زمانی به رتبه‌های اول لیست پیشنهاد گوگل دست پیدا می‌کند که به ‌اندازه‌ی کافی از سایر صفحات معتبر وب ” بک لینک” داشته باشد.

 وجود بک لینک‌ها چه ارزشی برای یک وب‌سایت دارد؟

وقتی یک سایت بک لینک دارد یعنی مهر استانداردی روی کاربردی بودن و کیفیت آنچه در صفحات آن ارائه می‌شود خورده است. به همین جهت نه ‌تنها کاربران واقعی که ربات‌های رتبه‌دهی گوگل نیز از کنار این موضوع به‌ سادگی عبور نکرده و بدون شک وب‌سایت‌هایی که ردپای آن‌ها در سایر صفحات وجود داشته باشد را در لیست اولویت‌دهی خود قرار می‌دهند. البته آنچه نباید نادیده گرفته شود این است که هر بک لینکی چنین اعتباری ندارد. به این معنی که گوگل همان‌قدر که بوجود بک لینک‌های یک وب‌سایت اهمیت می‌دهید، کیفیت آن‌ها را نیز مهم می‌داند. یعنی قرار نیست که هر وب‌سایتی که توان پرداخت پول را داشته باشد و بتواند در مدت کوتاهی در چندین و چند وب‌سایت لینکی به وب‌سایت خود ایجاد کند، لزوماً در ایجاد بک لینک‌های با کیفیت موفق عمل کرده و در نهایت صاحب رتبه‌ی بهتری در گوگل می‌شود. ایجاد بک لینک‌های مؤثر و با کیفیت کاری است که باید آن را به دست کاردان سپرد. در حقیقت تنها وب‌سایت‌هایی که در تیم‌های کاری خود افراد خبره‌ای دارند که به تمام جزئیات رفتاری موتورهای جستجو آگاه هستند و می‌دانند چطور باید بک لینک‌هایی ایجاد کرد که در کسب رتبه‌ی بهتر در موتورهای جستجو مؤثر افتد، قابل‌اطمینان بوده و می‌توان موضوع ایجاد بک لینک‌های با کیفیت را به آن‌ها سپرد.

کوبوکلود

چه کسانی قادرند برای وب سایت شما بک لینک‌های با کیفیت ایجاد کنند؟

کوبوکلود یکی از همین وب‌سایت‌ها است. گروهی از افراد در این مجموعه گرد هم آمده‌اند تا با رصد لحظه ‌به ‌لحظه‌ی آنچه در دنیای وب و موتورهای جستجو رخ می‌دهد به شما این اطمینان را بدهند که آنچه به‌عنوان خرید بک لینک هزینه می‌کند، نه ‌تنها به هدر نمی‌رود که به طرز چشمگیری در بهبود رتبه‌ی وب‌سایتتان در موتورهای جستجو مؤثر عمل می‌کند و ظرف مدت‌زمان معقولی می‌تواند یک وب‌سایت تازه راه‌اندازی شده را به‌عنوان اولین پیشنهادهای گوگل مطرح کنند. کاری که نه ‌تنها در بهتر دیده شدن یک وب‌سایت مؤثر عمل می‌کند که میزان ترافیک آن را به ‌شدت بالا برده و در نهایت موجب بالا رفتن نمودارهای فروش خواهد شد.

چرا باید ایجاد بک لینک برای وب سایت خود را به کوبوکلود بسپارید؟

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در ایجاد بک لینک‌های مؤثر و با کیفیت نقش بسیار مهمی بازی می‌کند این است که این بک لینک‌ها باید در وب‌سایت‌هایی باشند که محتوا و مضمون آن‌ها به‌ نوعی با وب‌سایت شما در ارتباط بوده و خود آن‌ها از نظر موتورهای جستجو در رتبه‌ی خوبی قرار داشته باشند. یافتن چنین وب‌سایتی از میان میلیون‌ها صفحه که اکنون در اینترنت فعالیت می‌کنند اصلاً کار ساده‌ای نیست. در حقیقت این کوبوکلود است که به شما این اطمینان را می‌دهد که قادر است از میان تمام وب‌سایت‌هایی که در زمینه‌های مرتبط به کار شما فعالیت می‌کنند بهترین، قدرتمندترین و معتبرترین آن‌ها را یافته و بک لینک وب‌سایت شما را در آن‌ها قرار خواهد داد.

کوبوکلود برای یافتن لیست این وب‌سایت‌ها و سرمایه‌گذاری زمانی روی آن‌ها، تنها یک هفته زمان نیاز دارد. بعد از آن فقط یک ماه زمان می‌برد تا گوگل لیست بک لینک‌هایی را که به وب‌سایت شما وجود دارد تهیه‌کرده و آن‌ها را فهرست‌بندی کند.

اما بعد از این در عرض سه ماه شما شاهد عملکرد مثبت بک لینک‌ها خواهید بود. نمود این حرکت مثبت در بالا رفتن ترافیک وب‌سایت شما دیده خواهد شد و این موضوع حتماً روی عدد فروش و تعداد تراکنش‌های مالی صورت گرفته در وب‌سایت دیده خواهد شد.

اما این‌همه‌ی وظیفه‌ی کوبوکلود نیست. در حقیقت لازم است در طی زمان نظارت دائمی بر بک لینک‌های ایجاد شده وجود داشته باشد تا ارزیابی‌های لازم برای درجه‌ی مفید بودن هر بک لینک در بالا رفتن ورودی‌های وب‌سایت شما بررسی شود و این کاری است که کوبوکلود انجام آن را به عهده خواهد گرفت.

آیا به ‌جز ایجاد بک لینک‌های مفید کوبوکلود پیشنهاد دیگری هم دارد؟

اما اطمینانی که کوبوکلود در ارائه‌ی بک لینک‌های مفید و با کیفیت به شما می‌دهد همه‌ی پیشنهاد این وب‌سایت نیست. آنچه انجام این کار و هزینه کردن در این زمینه را هیجان‌انگیزتر می‌کند جوایزی است که این وب‌سایت در ازای خرید خدمات از کوبوکلود به شما ارائه می‌کند. یعنی کافی است وب‌سایت شما در مدت ‌زمان تعیین ‌شده در این کمپین خدمات خرید بک لینک را از کوبوکلود تهیه کند. به ‌این ‌ترتیب شما در لیست قرعه‌کشی چند جایزه‌ی هیجان‌انگیز قرار می‌گیرد.

دسته بندی : افزایش فروش سایت