خرید بک لینک برای سایت ها انجام می شود و درواقع لینک فروشگاه یا لینک سایت شرکت یا وبلاگ شما ، با پرداخت پول در یک یا چند سایت قوی تر نمایش داده می شود.

خرید بک لینک و خرید رپورتاژ با رونمایی الگوریتم های جدید 2018 گوگل شدت گرفته و همه ی مدیران سایت های موفق اینترنتی دست به کار شده اند.

اصلا خرید بک لینک چیست ؟

خرید بک لینک برای سایت ها انجام می شود و درواقع لینک فروشگاه یا لینک سایت شرکت یا وبلاگ شما ، با پرداخت پول در یک یا چند سایت قوی تر نمایش داده می شود .

تاثیر بک لینک :

وقتی از وب سایت های قوی بک لینک گرفتین ، گوگل به سایت شما اعتبار می دهد و در نتایج جستجو بالاتر از رقبا و در ابتدای نتایج نمایش می دهد . این اتفاق باعث می شود بازدید و وروی گوگل شما 10ها برابر شود .

بک لینک قوی چیست ؟

بک لینک ارزان قیمت ممکن نیست حتما قوی هم باشد و معمولا هر سایتی که قدرتمند باشد تعرفه ی تبلیغات بیشتری خواهد داشت ، البته خرید بک لینک ارزان ممکنه تاثیرگذار باشه ولی بهتره کنار بک لینک ارزان قیمت بک لینک قوی و دائمی هم داشته باشید .

خرید رپورتاژ آگهی چیست ؟

رپورتاژ آگهی به معنی این هست که یک خبر و یا یک مطلب آموزشی یا اطلاعیه در مورد خدمات یا سایت شما آماده می شود و داخل آن خبر رپورتاژ ، یکسری بک لینک نیز درج می شود ( چند کلمه کلیدی بک لینک می شود به سایت شما ) و خرید رپورتاژ آگهی در سایت های زیر مجموعه بکوریتی منتشر می شود .

در ادامه توضیحاتی در مورد چکونگی خرید بک لینک و خرید رپرتاژ را توضیح می دهیم ، با ما همراه باشید .

خرید بک لینک را از کجا شروع کنیم ؟

کافی هست وارد سایت بکوریتی شوید ، از قسمت ثبت نام به عضویت دائم بکوریتی در بیایید ( رایگان ) و سپس از منوی “خریداری بک لینک” << “خرید جدید” وب سایت های زیرمجموعه بکوریتی را مشاهده کنید ( امکان خرید بک لینک از حدود 200 سایت و 10000 وبلاگ ) و سایت های مورد نظر را برای تهیه بک لینک تیک بزنید و روی دکمه ی “ادامه” کلیک کنید و وارد مرحله بعدی شده و “عنوان بک لینک” و “لینک بک لینک” و تاریخ شروع نمایش بک لینک و همچنین اعتبار بک لینک (1ماه الی 12ماه ) را انتخاب کنید و تمام .

خرید رپورتاژ آگهی را از کجا شروع کنیم ؟

جهت خرید رپورتاژ کافی هست پس از ورود به سایت بکوریتی و پنل کاربری ، از منوی “خریداری رپرتاژ” << “خرید جدید” را کلیک کنید چند سایت جهت انتشار رپورتاژ آگهی را انتخاب کنید و دکمه “ادامه”را بزنید و سپس متن رپورتاژ آگهی را وارد کنید و بک لنیک های مورد نظر را لحاظ کنید ( مشاوره رایگان ) و رپورتاژ آگهی را ثبت کنید و منتظر انتشار بمانید . پس از انتشار روی هر یک ازسایت ها از شما تاییدیه گرفته می شود که رپورتاژ آگهی ها به تایید نهایی شما برسد

بهترین نوع بک لینک چیست و چطور ایجاد میشود ؟

سئو در طول سالهای اخیر تغییرات بسیار زیادی داشته است و همواره با تغییرات الگوریتم های گوگل شاید تغییر در رتبه بندی سایتها بوده ایم, اما دو عامل همیشه تاثیر خود را در سئو سایتها نشان داده اند که یکی محتوی اختصاصی و کاربردی و دومی بک لینک معتبر و قوی است.بک لینکها همیشه تاثیر بسیار خوبی در رتبه گرفتن سایتها روی کلمات کلیدی مختلف داشته اند و در این مقاله قصد داریم اهمیت آنها و انواع آن را بررسی کنیم.

انواع بک لینک

انواع بک لینک بر اساس تاثیری که بر روی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو و مهمترین آنها گوگل دارند عبارتند از :

گروه 1: بهترین بک لینک هایی که شما میتوانید برای وب سایت خود دریافت کنید.

گروه 2: بک لینک های بد، که تا جای ممکن باید از آنها اجتناب کرد.

گروه 3: بک لینک های مضر، که درصورتیکه این لینک ها را در وب سایت خود ایجاد نمایید احتمال پنالتی شدن از صفحه نمایش نتایج جستجوی گوگل و سایر موتور های جستجو به شدت بالا میرود.

 

گروه 1: همانطور که از عنوان این مقاله مشخص است این گروه از بک لینک ها مد نظر این مقاله است. اگر شما نیز سایتی دارید که میخواهید برای مدت طولانی از آن برای تجارت خود استفاده کنید. تنها باید به این گروه توجه داشته باشید.

بهترین نوع بک لینک چیست

چه چیزی یک بک لینک را به یک بک لینک با کیفیت تبدیل می کند؟

در یافت بک لینک- لینک هایی که از سایت های دیگر برای وب سایت تجاری خود دریافت می کنید. یکی از بهترین روشهای بهبود رتبه سایت شما است. همه بک لینک ها ارزش یکسانی ندارند. برخی از بک لینک ها رتبه سایت شما را به هیچ وجه بهبود نمی دهند و برخی از آنها به رتبه سایت شما آسیب میزنند. به همین دلیل تمرکز شما باید بر روی تولید بک لینک های با کیفیت باشد.

اما سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که چه چیزی یک بک لینک را تبدیل به یک بک لینک با کیفیت می کند. سئو کاران مختلف ممکن است نظرات متفاوتی در این باره داشته باشند بنابراین مواردی که در این مقاله به شرح آنها می پردازیم مورد توافق اکثر سئو کاران مطرح میباشند. اگر بک لینک تمام خصوصیاتی که در این بخش معرفی می کنیم داشته باشد، قطعا یک بک لینک عالی برای سایت شما خواهد بود.

اینکه انتظار داشته باشیم شما برای سایت خود تنها بک لینک های عالی تهیه کنید. انتظار واقع بینانه ای نخواهد بود. در ضمن نداشتن چندتا از ویژگی های زیر، یک بک لینک را به یک بک لینک بد تبدیل نمی کند. اگر شما موفق شوید لینکی داشته باشید که چندتا از این موارد را در آن رعایت کرده باشید. قطعا آن لینک برای سایت شما ارزشمند خواهد بود.

لینکی که از سایت های مرتبط تهیه شود

موتور های جستجو میخواند که سایت های مرتبط با کلمه کلیدی را در صفحه نتایج جستجو به نمایش بگذارند. به همین دلیل هنگامیکه میخواهند بک لینک های یک سایت را بررسی کنند. ارتباط میان محتوای سایت ها در درجه اول اهمیت قرار می گیرد. ارتباط میان سایت لینک دهنده و دریافت کننده لینک در سطوح مختلف ممکن است وجود داشته باشد. موتورهای جستجو معمولا بدنبال یک ارتباط کلی میان این دو سایت هستند و ارتباط بین کلیت صفحه لینک دهنده به صفحه دریافت کننده لینک را بررسی می کنند. همچنین ارتباط متنی که در پیرامون لینک وجود دارد را با صفحه دریافت کننده لینک، مورد بازرسی قرار میدهد.

دریافت بک لینک از منابع موثق

منطقی است که بپذیریم یک لینک باکیفیت باید از یک سایت با کیفیت تهیه شود و یک سایت با کیفیت باید یک سایت قابل اعتماد باشد. برای تشخیص اینکه یک سایت قابل اعتماد است یا خیر موتورهای جستجو مجموعه ای از سایت ها را بعنوان سایت هایی که هسته و مرکز اعتماد هستند انتخاب می کنند. منظور سایت هایی مانند ویکی پدیا، سایت خبرگذاری های متعبر و مانند آن است. سایتی که آنها بعنوان منبع معرفی کنند سایتی بسیار با کیفیت است و قطعا دریافت بک لینک از آن هم بسیار مشکل است. دریافت چند لینک از این سایت ها به معنی آن است که سایت شما بسیار قابل اعتماد است و قطعا رتبه خوبی هم در موتورهای جستجو بدست خواهد آورد.

ارسال ترافیک

یکی از اهداف تهیه بک لینک که گاهاً فراموش میشود افزودن ارزش یک سایت با هدایت مخاطب به آن سایت میباشند. این مسئله چنان حائز اهمیت است که حتی قبل از آنکه به فکر ایجاد ارزش برای موتورهای جستجو باشیم. باید به این جنبه از تولید بک لینک ها توجه داشته باشیم. بازدید کنندگان یک سایت در صورتیکه یک لینک برجسته مورد علاقه خود را مشاهده کنند بر روی آن کلیک خواهند کرد. با ایجاد لینک در سایت هایی که احتمال انتقال ترافیک به سایت ما را دارند. میتوانیم به ترافیکی که مد نظرمان است برسیم. اگر لینکی تعداد زیادی بازدید کننده را بصورت مداوم به سایت شما هدایت کند یک لینک با ارزش محسوب میشود و این موضوع فقط به ارزش های رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو محدود نمیشود. بلکه چنین لینک هایی از نظر، افزایش ترافیک سایت، افزایش نرخ تبدیل سایت و افزایش فروش سایت نیز دارای اهمیت میباشند.

استفاده از خود کلمه کلیدی و کلمات مترادف آن در انکر تکست anchor text

کیفیت بک لینک ها درصورتی که متن قابل کلیک با کلمه کلیدی یکی باشد و یا شبیه آن باشد افزایش میابد (بطور خلاصه میتوانیم بگوییم که لینک های تولیدی باید طبیعی بنظر برسند و درصد لینکهایی که با خود کلمه کلیدی تولید میشوند نباید چنان زیاد باشد، که بنظر بیاید تمام لینک ها را خود ما ایجاد کرده ایم.  بنابراین رعایت یک نرخ تصادفی میان انکر تکست anchor text  که با خود کلمه کلیدی ایجاد میشود و لینک هایی که با کلمات مترادف کلمه کلیدی تولید میشوند حائز اهمیت است. ) اگر تعداد زیادی از لینک های دریافتی شما دقیقا همان کلمه ای باشد که میخواهید برای آن در گوگل رتبه بگیرید، این لینک ها بنظر طبیعی نخواهند رسید. مثال اگر شما میخواهید برای عبارت راهنمایی های حرفه ای سئو در گوگل رتبه بدست بیاورید میتوانید از متن های نکاتی که در سئو باید رعایت شود. راهنمایی های فوق تخصصی در سئو، سئو را با راهنمایی های حرفه ای ما بیاموزید و مانند آن به این صفحه لینک ایجاد کنید.

لینک را در متن اصلی صفحه ایجاد کنید

در یک سایت میتوان در بخش های مختلفی به سایت دیگری لینک ایجاد کرد. از هدر، اسلایدر، تا ساید بار و پاصفحه سایت، اما اگر در متن اصلی صفحه به سایت خودمان لینک ایجاد کنیم. این لینک ارزش بسیار بالاتری از لینک هایی که در مکان های دیگری از صفحه قرار دارند، خواهد داشت. لینک هایی که در متن اصلی یک صفحه قرار دارند بالاترین ارزش را از نظر موتورهای جستجو دارند و دلیل این ارزش این است که هنگامیکه لینکی در متن یک صفحه قرار داده میشود به آن معنی است که نویسنده متن به آن اهمیت بالایی میدهد.

قرار دادن بک لینک در صفحه ای که اتوریتی  بالایی دارد

نکته : الگوریتم PageRank گوگل دیگر برای عموم در دسترس نیست. بنابراین ما تنها میتوانید رتبه یک صفحه را حدس بزنیم نرم افزارهای زیادی هستند که ادعا می کنند میتوانند دقیقا PageRank یک صفحه را محاسبه کنند ولی با توجه به اینکه این الگوریتم گوگل مانند همه الگوریتم های دیگر گوگل بطور مداوم بروز رسانی میگردد و گوگل هم هیچ حرفی در باره تغییران آن نخواهد زد. میتوان پیش بینی کرد که هیچ سایتی نمیتواند PageRank یک صفحه را دقیقا تعیین کند.

مدت هاست بجای پیح رنک از معیاری به نام اتوریتی authority استفاده میشود که توسط شرکت MOZ ایجاد شده و به نوعی شبیه همان پیج رنک گوگل است و بر اساس معیارهای خاصی اعتبار یک سایت را تشخیص و نمایش میدهد.اتوریتی سایت مقداری عددی بین 0 تا 100 است و طبیعتا هرچه این مقدار به 100 نزدیک تر باشد در نتیجه اتوریتی هم بالاتر و سایت در اصطلاح معتبر تر خواهد بود.برای ساخت بک لینک به سراغ سایت های معتبر با اتوریتی بالا بروید و سایتهای با اتوریتی زیر 20 را به کلی فراموش کنید.

لینک به سایت شما در کنار لینک به سایت های معتبر باشد

اگر بک لینکی که به سایت شما  ایجاد میشود در صفحه ای باشد که به یک سایت بسیار با کیفیت هم لینک ایجاد کرده است، بویژه اگر وب سایت با کیفیت در زمینه کاری شما فعالیت نماید. شما به گوگل اعلام میکنید که سایت شما نیز به اندازه آن سایت دیگر دارای اعتبار و اهمیت است. برعکس این قضیه نیز صادق است یعنی اگر لینک سایت شما در صفحه ای باشد که سایر لینک های موجود در آن بی کیفیت باشند لینک سایت شما نیز به اندازه آنها بی کیفیت تلقی میشود. این امکان نیز وجود دارد که چنین لینک هایی توسط موتورهای جستجو اصلا محاسبه نشوند و هیچ تاثیر مثبت و منفی بر روی رتبه شما نداشته باشند. این بدلیل امکان استفاده از سئو منفی توسط رقبای شما میباشد.

دریافت لینک از سایت هایی که تا کنون به شما لینک نداده اند

ارتباط زیادی بین رتبه یک سایت و تعداد لینک دریافتی از سایت های مختلف (سایت های معتبر و مرتبط با  IP آدرس های مختلف ) وجود دارد. مسلماً داشتن 100 لینک از 10 سایت مختلف بسیار بهتر از داشتن 100 لینک از 3 سایت میباشد. برای اینکه لینکی که برای سایت شما ایجاد میشود با کیفیت تلقی شود باید از یک سایت جدید تهیه شود.

لینک های حاصل از تبادل لینک با کیفیت محسوب نمی شوند

تبادل لینک در گذشته بسیار مورد سوء استفاده قرار گرفته است. گوگل و سایر موتورهای جستجو به بک لینک های حاصل از تبادل لینک بسیار حساس هستند. بنابراین برای دریافت بک لینک از سایت هایی بک لینک تهیه کنید که قبلا به آنها لینک نداده باشید.

تعداد کم سایر بک لینکها در صفحه

اعتماد و اعتباری که یک سایت از طریق لینک به سایت دیگر میدهد بین تمام لینک هایی که در سایت وجود دارد تقسیم میشود. بنابراین هنگامیکه میخواهید بک لینک تهیه کنید. از صفحه ای بک لینک بگیرید که لینک های خروجی زیادی نداشته باشد. بهتر است که صفحه ای که در آن لینک ایجاد می کنید کمتر از 10 لینک خروجی داشته باشد.

از سایت هایی لینک تهیه کنید که تهیه لینک از آنها آسان نباشد

اگر بتوان بسادگی در سایتی که به شما لینک داده است، لینک تهیه کرد. رقبای شما هم در آن سایت لینک ایجاد می کنند. بنابراین شما مزیت خود در سئو را نسبت به آنها از دست میدهید. اگر با چند کلیک می توان در یک سایت لینک ایجاد کرد. ارزش چنین لینکی بسیار کم خواهد بود. بنابراین از سایت هایی لینک تهیه کنید که تهیه لینک از آنها برای رقبایتان آسان نباشد.

لینک های پولی دریافت نکنید

اینکه یک سایت معتبر و با کیفیت بصورت رایگان به شما لینک بدهد تقریباً غیر ممکن است. اما با توجه به اینکه گوگل بصراحت اعلام کرده است که با لینک های خریداری شده برخورد خواهد کرد. باید دقت کنید که از سایت هایی که تعداد زیادی لینک فروخته اند لینک خریداری نکنید. فراموش نکنید که دریافت لینک های غیر مستقیم از سایت هایی که لینک می فروشند نیز میتواند برای سایت شما خطراتی را به همراه داشته باشد.

گروه 2: بک لینک های بد که تا جای ممکن باید از آنها اجتناب کرد :

قطعا درباره هشدار مت کاتس Matt cutts کارشناس سابق گوگل درباره سوء استفاده از لینک در وبلاگ نویسی مهمان شنیده اید. او میگوید که از سال 2014 نوشتن پست مهمان برای دریافت بک لینک را باید متوقف کنیم. ایجاد پست مهمان به قصد ایجاد بک لینک به معنی آن است که شما یک مقاله را در سایتی ایجاد و به سایت خود بک لینک میدهید، سپس واژه های این مقاله را با واژه های مشابه جایگزین می کنید و آن را در وبلاگ دیگری منتشر می کنید. به این ترتیب گوگل هدف از این وبلاگ نویسی را دریافت بک لینک تشخیص خواهد داد.

لینک هایی که در سرصفحه، پا صفحه، ساید بار Sidebar، درج میشوند برای گوگل فاقد اهمیت هستند و باید از آنها اجتناب کرد و یا بصورت Nofollow آنها را ایجاد کرد.

گروه 3: بک لینک های مضر:

لینک هایی که در کامنت سایت های دیگر قرار می گیرند در صورتی که سایت با موضوع سایت شما مرتبط نباشد و همینطور صدها کامنت بی ربط فقط برای ساخت بک لینک در آن وجود داشته باشد و لینک هایی که از سایت هایی که تعداد زیادی لینک فروخته اند. در این گروه قرار میگیرند. ایجاد این لینکها میتواند به حذف همیشگی سایت از گوگل منجر شود.

 

دسته بندی : افزایش فروش سایت