بعد از شروع دوره رایگان و قابل دانلود کسب درآمد از اینترنت و کسب و کار اینترنتی تماس های زیادی با من گرفته و درباره روش های افزایش فروش وب سایت سوالاتی پرسیده شد، با بررسی بیش از ۳۰ فروشگاه و وب سایت به نتایج جالبی رسیدم و در این مقاله فقط آن ها را بررسی خواهیم کرد !

 

این افراد اغلب بین ۶ ماه تا ۳ سال فروشگاه یا وب سایتی را مدیریت میکردند  اما چند اصل اساسی را هرگز رعایت نکرده اند، به همین دلیل فروش مناسبی را تجربه نکرده اند و از آنجایی که بازاریابی اینترنتی با بازاریابی دنیای فیزیکی وجه اشتراک های زیادی دارند باید یک سری نکات را رعایت کرد.

 

نقش نظم در افزایش فروش

همانطور که در دنیای فیزیکی زیبایی فروشگاه و مرتب بودن ظاهر فروشنده مهم می باشد، ظاهر گرافیکی وب سایت نیز از نکات کلیدی به شمار می رود، منظور از زیبایی، گرافیک سنگین نیست و تنها رعایت اصول رنگ آمیزی و چیدمان سایت می باشد، اگر شما به یک فروشگاهی که کاملا به هم ریخته باشد و ظاهر فروشنده نیز نامناسب باشد مراجعه کنید آیا از آنجا خرید خواهید کرد ؟

 

دسترسی مناسب و افزایش فروش

در دسترس بودن اطلاعات و محصولات می تواند در افزایش فروش تاثیر داشته باشد، اگر شخصی وارد وب سایت شما شود و قصد خرید هم داشته باشد، اما نداند محصول مورد نظر را چگونه پیدا کند و یا روش خرید چگونه است، یقین داشته باشید از خرید منصرف خواهد شد.

 

تاثیر تعداد و نوع محصولات در افزایش فروش

سعی کنید از دسته وب سایت های همه چیز فروش نباشید، مخاطب خودتون رو بشناسید و فقط برای همان دسته از مخاطبان محصول تهیه کنید، اگر دسته بندی محصولات شما زیاد باشد مشتری هرگز به شما اعتماد نخواهد کرد و یا از این همه تنوع سردرگم خواهد شد و در نتیجه یا فروش نخواهید داشت و یا فروش کم می باشد.

 

نقش اطلاعات در افزایش فروش

اطلاعات بازدیدکنندگان را جمع کنید، زیرا ۹۹ درصد کسانی که برای بار اول وارد وب سایت شما می شوند، پس از ترک آن هیچگاه وب سایت شما را به یاد نخواهند آورد و اگر برای جمع آوری این اطلاعات دنبال راه حل می گردید پیشنهاد می کنم محصول راه اندازی ایمیل مارکتینگ با وردپرس را تهیه بفرمائید، جمع آوری اطلاعات بازدید کنندگان در نهایت می تواند باعث افزایش فروش گردد.

 

تاثیر تبلیغات و بازاریابی در افزایش فروش

باید یک هدف و برنامه تبلیغاتی داشته باشید و اگر این قسمت را حذف کنید مطمئن باشید هیچ گاه افزایش فروش را تجربه نخواهید کرد بلکه دچار کاهش فروش خواهید شد و به اصطلاح به قبرستان وب سایت ها هدایت خواهید شد.

 

کلام آخر

اکثر افرادی که با من تماس گرفته بودن از این ۵ مشکل برخوردار هستند و اگر برای آنها راه حلی پیدا نکنند، هرگز افزایش فروش نخواهند داشت، بنابراین اگر شما هم با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنید سعی کنید این مشکلات را رفع نمایید تا شاهد افزایش فروش خود باشید، البته می توانید کتاب ۱۰ ترفند راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق را به صورت رایگان دانلود کنید تا با ترفند های بیشتری برای افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار اینترنتی آشنا شوید.

چه نوع کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم ؟

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خیلی از افراد می پرسند چه نوع کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم ؟ که از بهترین حوزه های کسب و کار اینترنتی برای کسب درآمد از طریق اینترنت می باشد

بهترین ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست ؟

خیلی از افراد سوالات متفاوتی را از من می پرسند ، یادتان باشد داشتن ایده خوب خیلی می تواند به موفقیت در کسب و کارتان کمک کند ولی مهمتر از ایده اجرای آن ایده است اگر شما موفق شوید ایده ای را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی اجرا کنید آن وقت شما در کسب و کار اینترنتی تان موفق هستید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ذهن خودتان را زیاد درگیر ایده نکنید زیرا ایده هایخیلی خوبی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی وجود دارد و نیازی نیست که خودتان را درگیر ایده کنید.

چه نوع کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم ؟

سوالات مهم قبل از نتخاب ایده و راه اندازی کسب وکار اینترنتی

۱ – آیا این ایده قابل اجرا شدن توسط یک نفر است؟

۲ – برای پیاده سازی ایده تان سرمایه مورد نیاز را دارید ؟

۳ – برای بازاریابی و تبلیغات سرمایه و امکانات لازم را در اختیار دارید؟

 

راه های اجرایی کردن ایده های کسب و کار اینترنتی

۱ – ایده جدیدی را انتخاب کنید و کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنید.

۲ – ایده هایی که هنوز در ایران اجرا نشده و نمونه خارجی موفقی دارد.

۳ – ایده هایی که در کشور موجود است و بسیار موفق هستند و این مدل را خلاقانه و بهتر از رقبا پیش ببرید.

 

چه نوع کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم ؟

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ایده ای را انتخاب کنید که با خصویت ها و امکانات شما همخوانی داشته باشد و هدف تان در جهت رفع نیازهای کاربران و مردم باشد و با رفع نیازهای کاربران بتوانید از کسب و کار اینترنتی تان درآمد کسب کنید.

معیارهای انتخاب ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

۱ – ایده با علایق و تخصص تان متناسب باشد.

۲ – آنالیز کردن ایده های داخلی موفق

۳ – زمان تان را برای راه اندازی و مدیریت کسب و کار اینترنتی بسنجید.

۴ – توانایی ها و امکانات تان را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مورد بررسی و تحلیل قرار دهید.

 

ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز

 ۱ – آموزش مهارت و تخصص تان به صورت اینترنتی

۲ – ارائه خدمات برای متقاضیان به صورت آنلاین

۳ – فروش محصولات فیزیکی در اینترنت از طریق وب سایت

۴ – فروش محصولات دیجیتال و دانلودی از طریق اینترنت

۵ – موفقیت مالی و کسب ثروت

دسته بندی : افزایش فروش سایت