درج رپورتاژ در انجمن ها با اتوریتی بالا

نکته : همیشه خرید رپورتاژ راه حل مناسبی نیست چون هزینه هایی دارد !!!

رپورتاژ در انجمن ها یکی از راه های رایگان و در عین حال ضروری برای معرفی کسب و کار و خدمات شما می باشد. چرا که انجمن ها بدلیل فعالیت ها زیاد و بروز رسانی های مستمر دارای رتبه خوبی در الکسا میباشند.

معمولا هر انجمنی کاربران زیاد و منحصر بفردی دارد بطوریکه اعتماد کامل به ان دارد و شما با انتشار رپورتاژ خود در این وبسایت ها میتوانید ضمن اینکه کلمات کلیدی خود را در محتوای رپورتاژ وارد کرده و ارزش لینک فالو مندرج را افزایش دهید با معرفی برند خود کمک به برندینگ کسب و کار خود نموده و فروش خود را افزایش می دهید .

انجمن های زیادی در ایران وجود دارد که اتوریتی دار بوده و درج رپورتاژ در انجمن ها بسیار راحت میباشد. علاوه بر این در بخش ” درباره ما ” ساین و امضا ” میتوانید باعث ارتقا کلمات کلیدی هدف خود در گوگل بشوید.

ما در این قسمت چند انجمن را معرفی خواهیم کرد که امکان درج رپورتاژ در انجمن ها را فراهم میکند.

سایت اول نی نی سایت میباشد این وبسایت در زمینه ارائه اموزش های مفید  و کاربردی در زمینه بچه داری ، همسرداری و موارد بارداری فعالیت میکند یکی از امکانات جالب این سایت بخش گفتگو discussion وبسایت میباشد که شما میتوانید ضمن فعالیت در این انجمن بک لینک و رپورتاژ خود را درج نمایید.

برای ثبت رپورتاژ در انجمن نی نی سایت موارد زیر ضروری میباشد که بدانیم:

 

درج رپورتاژ در انجمن نی نی سایت

سایت و انجمن نی نی سایت دارای پیچ اتوریتی ۴۶ و دامین اتوریتی ۴۰ میباشد که از ۷۱ روت دامین بک لینک گرفته و ۴۵ هزار بک لینک در این تعداد سایت را دارد :

نقاط قوت سایت نی نی سایت :

دارای دامین اتوریتی ۴۰ میباشد همانطور که در مقالات قبل اشاره شد یکی از شرایط لازم برای درج رپورتاژ داشتن دامین اتوریتی قوی میباشد.

دارای رتبه الکسای خوب ، این سایت بسیار پربازدید میباشد و ثبت رپورتاژ در وبسایتی با این ترافیک بالا علاوه بر کمک به سئوی سایت می تواند بصورت مستقیم محصول و خدمات شما را به هزاران کاربر سایت نیز معرفی کند.

نقاط ضعف سایت نی نی سایت :

اسپم اسکو spam score این سایت بالا بوده و ۶ از هفده میباشد هر چقدر این عدد بالاتر باشد ریسک لینک گذاشتن در این جور سایت ها افزایش می باید و باید با احتیاط عمل کرد.

الکسا انجمن نی نی سایت

همانطور که در عکس مشاهده می کنیم الکسای سایت نی نی سایت در دنیا ۱۶۶۲ و در ایران ۲۴ میباشد و این نشان دهنده صدها هزار بازدید روزانه این سایت و انجمن میباشد بنابراین مکان مناسبی برای درج رپورتاژ آگهی میباشد.


درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها :

دانلود ها یکی از قدیمیترین سایت های بازی و نرم افزارهای تحت ویندوز در ایران میباشد که از سالیان دراز در زمینه تولید محتوا برای ایرانیان فعالیت دارد این سایت با راه اندازی انجمن خود بسیاری از کاربران خود را در سایت ماندگار کرده است بدلیل داشتن رتبه الکسای خوب و همچنین ترافیک بالا و داشتن اتوریتی بالا یکی از انجمن های مفید برای درج رپورتاژ می باشد.

درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها

همانطور که مشاهده می کنید این سایت دارای دامین اتوریتی ۴۰ و پیچ اتوریتی ۴۱ میباشد و حدود ۱۷۰۰۰۰ بک لینک دارد .بنابراین درج رپورتاژ در این انجمن میتواند بسیار مفید برای ارتقا کلمه کلیدی باشد

نقاط قوت درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها :

دارای دامین اتوریتی بالا domain authority 42

دارای رتبه الکسای خوب

نقاط ضعف انجمن دانلود ها :

دارای اسپم اسکور نسبتا بالا ۵ میباشد . spam score 5

الکسای دانلودها

همانطور که مشاهد می کنید این انجمن دارای الکسای جهانی ۳ هزار و ۷۰ ایران میباشد بنابراین دارای الکسای خوبی بوده و ترافیک بسیار بالایی دارد و از سایت های معتبر برای گرفتن بک لینک و افزایش پیچ اتوریتی و ارتقا سایت در گوگل میباشد.

رپورتاژ در فیسبوک facebook با اتوریتی ۱۰۰ :

فیسبوک یکی از شبکه های اجتماعی بزرگ و پرطرفدار و معتبر می باشد که لینک های گرفته شده در این سایت تاثیر به سزایی در افزایش رنک کلمه کلیدی و رتبه سایت در گوگل می باشد یکی از دو شبکه های اجتماعی (بعد از گوگل پلاس ) که تاثیر فراوانی در سئو و سیگنال های سوشیال دارد.

ما در سری مقالات قبلی این نوع سایت های معتبر را منتشر کردیم که شما میتوانید لینک خود را قرار دهید :

ساخت بک لینک در یوتیوب youtube

رپورتاژ در گوگل

رپورتاژ در گوگل پلاس

ساخت بک لینک در vimeo

با توجه به اینکه خرید رپورتاژ از سایت های معتبر و دارای دامین اتوریتی بالا برای سایت شما بسیار مفید می باشد و باعث ارتقا کلمه کلیدی هدف شما در نزد گوگل می شود ولی استفاده درست از ابزارهای رایگان نیز توصیه میشود.


تجزیه و تحلیل قبل از ساخت رپورتاژ در فیسبوک facebook :

ساخت رپورتاژ در فیسبوک facebook

با توجه به اطلاعات به دست امده از سایت mozrank ، این سایت دارای دامین اتوریتی ۱۰۰ درصد می باشد و نشان دهنده اعتبار بسیار بالای این سایت می باشد که حدود ۱۱ میلیون بک لینک از ۱۲۲ هزار روت دامین دارد.

یکی از راه های مهم در مبحث لینک بیلدینگ ساخت رپورتاژ در فیسبوک می باشد چرا که دامین اتوریتی بالای این سایت باعث میشود که اتوریتی پیچ ایجاد شده نیز بالا رود.

اسپم اسکور spam score سایت فیسبوک صفر می باشد و این بدین معنی است که ثبت لینک در این سایت بدون ریسک می باشد.


تجزیه تحلیل در majestic seo قبل از رپورتاژ در فیسبوک facebook :

رپورتاژ در فیسبوک facebook

با توجه به اطلاعات بدست امده از سایت فیسبوک نشان می دهد که Trust Flow این سایت ۱۰۰ و Citation Flow آن ۹۸ می باشد .و این نشان دهنده اعتبار بسیار بالای این سایت می باشد.که در ۵ سال اخیر از ۲۲ میلیون دامین به این سایت اشاره شده است.

با توجه به اطلاعات بدست امده در سایت کجستیک سئو ،اقدام به درج رپورتاژ در فیسبوک facebook نمائید.


ساخت اکانت و درج لینک و رپورتاژ در فیسبوک facebook :

ابتدا به سایت فیسبوک رفته و اکانت ایجاد کنید

facebook.com

رپورتاژ در فیسبوک

اطلاعات را پر کنید و گزینه create account را کلیک کنید.

رپورتاژ در فیسبوک

سپس یک لینک تایید به ادرس ایمیل شما فرستاده میشود و نیاز هست به ایمیل خود رفته و روی گزینه دریافت شده کلیک کنید.

رپورتاژ در فیسبوک

گزینه next را بزنید.

شما وارد پیچ خود در فیسبوک شدید.شما در قسمت پروفایل و about میتوانید لینک خود را قرار دهید.

سپس یک پیچ عمومی ایجاد کنید و مطالب منتشر شده خود در سایت را در این سایت فیسبوک نمایید.

شما با ایجاد پیچ میتوانید رپورتاژ در فیسبوک ایجاد کنید و باعث ارتقا کلمه کلیدی هدف خود شوید.


در مورد رپورتاژ و تاثیر آن بیشتر بدانیم :

– همواره دریافت لینک از وب سایت های معتبر با اتوریتی بالا یکی از عوامل موثر در بهبود رتبه سایت در نزد گوگل بوده است .بطوریکه طبق پژوهش های انجام گرفته بک لینک بعد از تولید محتوای سبز و قبل از الگوریتم رنک برین از عوامل خیلی موثر در سئو میباشد.

– در سال های جدید گرفتن بک لینک متنی در تمامی صفحات از نظر گوگل اسپم شناخته میشود بنابراین نیاز روز افزونی برای خرید رپورتاژ احساس میشود.

– در محتوای رپورتاژ باید توجه کنید خطوط ابتدایی بسیار مهم می باشد و میتوانید در آن راجب به کسب و کارتان بنویسید.

۳ لینک فالو در محتوای رپورتاژ خبری منباسب میباشد و باید دقت کنید که تقسیم بندی این لینک ها باید به این شکل باشد که یک لینک برای صفحه اصلی ایجاد گردد و دو لینک باقیمانده برای صفخات داخلی باشد.

– سئوی سایت به علت اینکه هزینه کمتر و بازخورد بیشتری دارد بالطبع سختی هایی بسیار و ماندگار زیادتری نسبت به سایر روش های بازاریابی دارد فلذا بهترین مورد بازاریابی انلاین میباشد.

– در سئوی سایت بک لینک یک فاکتور مهم بوده و هست ولی با این تفاوت که بک لینکی ارزش دارد که در محتوا باشد نه در سایدبار بنابراین در سئوی جدید خرید رپورتاژ کار ساز است.

– چون در رپورتاژ آگهی کلمات کلیدی با انکورتکست در وبسایت معتبری درج میشود و باعث انتقال اعتبار وبسایت و در نتیجه سئوی سایت میشود.

off page seo ، تمامی کارهایی که برای ارتقا سایت در خارج از سایت انجام میگیرد نام دارد.بهترین روش مرسوم لینک بلدینگ در off page seo  ،رپورتاژ آگهی در سایت هایی با اعتبار دامین بالا می باشد.

سایت یک رپورتاژ ، توصیه می کند اقدام به درج رپورتاژ در فیسبوک facebook نمایید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت