۱٫ سیستم بک لینک حرفه ای
روش رایگان : کاربر لینک خود را از طریق کنترل پنل سایت اضافه می کند و کد مخصوص بک لینک را در سایت خود قرار می دهد در این صورت لینک او در همه سایت های عضو بک لینک به نمایش در می آید
روش ویژه : در این روش بک لینک به مدت زمانی مشخص خریداری می شود و بدون قرار دادن هیچ کدی در هزاران سایت به نمایش در می آید.
افزایش بازدید سایت

۲ . سیستم تبلیغاتی بنری ویژه
در این روش با استفاده از جدیدترین متد با اضافه کردن بنر خود در سایت و انتخاب کشور , مرورگرها , دسته ها بنر شما در بهترین و دقیق ترین حالت در معرض نمایش هزاران بیننده قرار داده می شود.

نکته قابل توجه در سیستم تبلیغات بنری ویژه سطح بالای برنامه نویسی آن است بطوری که کلیه نکات با جدید ترین شیوه های کارآمد نوشته شده است.

افزایش بازدید سایت
۳٫ سیستم تبادل بنر رایگان
دقیقا همان سیستم شماره ۲ ولی به صورت رایگان و تبادلی کاملا به سود وبمستران ایرانی جهت افزایش رنگینگ و بهبود رنک گوگل و بدست آورن بازدیدکننده گان دائمی می باشد

۴٫ سیستم پاپ آندر ویژه
پاپ آندر نسل جدید تر از پاپ آپ می باشد که مشکلات قبلی را ندارد.ویژگی منحصر به فرد ما در واقعی بودن آندر در تمام مرورگرهای اینترنتی است. ما دائما کدهای این بخش را به روز می کنیم.

۵٫ سیستم پاپ آپ زبانه ای
پیسی رنک همیشه پرچم دار و مبتکر و مبدع روش های جدیدی در افزایش رنک و بازدید کننده واقعی در ایران و حتی جهان بوده است و سایت های زیادی در داخل و خارج نمونه ای تولیدی و ایده های ما را به کار گرفته اند. پاپ آپ زبانه ای از این دسته ایده ها بوده که نخستین بار فقط در پی سی رنک بکار گرفته شد و به سرعت مورد تقلید قرار گرفت با این تفاوت که ما همه چیز را رو نکردیم.و سیستم های تقلیدی موارد حساس را رعایت نکرده اند. ما از این بابت که مبتکر باشیم و مورد تقلید قرار بگیریم نارحت نیستیم و بلکه خوشحال خواهیم شد . چون همیشه ایده ای جدید داریم و مهم برای ما تفکر خلاق است. روش کار کلی به این صورت است که بر خلاف سیستم پنجره ای که بازدید ها در آیفریم باز می شدند در سیستم پاپ آپ زبانه ای در تب یا زبانه های جدید باز و خودکار بعد از مدت معین بدون دخالت کاربر بسته خواهند شد

افزایش بازدید سایت
۷ . اسکن سایت توسط ربات های سئو

این بخش فقط مخصوص اعضای ویژه سایت است . به کمک ابزارهای کمک کننده قدم به قدم شما را در بهینه سازی سایت برای موتور جستجو گر یاری خواهیم داد. تمامی تغییرات با توضیحات ارائه می شود و در صورت درخواست توسط ما قابل انجام است. توسط این بخش سئو سازی سایت شما با خیال راحت انجام می گردد. با استفاده از تبادل لینک با هزاران سایت , تبادل بنر با هزاران سایت, سئوسازی یا بهینه سازی توسط پیشنهادهای ربات سئو سایت ما شما تمامی ابزارهای ممکن را یکجا در اختیار دارید.
افزایش بازدید سایت

۸ – سیستم افزایش جستجوی گول
افزایش بازدید سایت
در صورتی که لینک شما در نتایج جستجوی گوگل کلیک شود نشان دهنده ی اعتبار بیشتر سایت شما در مقایسه با لینک های دیگر در آن کلمه جستجو شده است و در طی مدت زمانی گوگل سایت شما را به نتایج بالاتر خواهد برد. کسب در آمد از جستجوی گوگل برای افرادی که بدون داشتن سایت می توانند فعالت کنند.افزایش جستجوی گوگل برای افرادی که نیازمند رتبه بهتر در گوگل هستند.

عوامل مدت ماندگاری کاربران در سایت

چند بخش کردن مطالب طولانی
مطالب طولانی معمولا کاربران را فراری می دهد هر قدر هم که مطالب بار معنایی یا اهمیت بالایی داشته باشند باز هم کاربران دنبال مطلب خلاصه تر می گردند ولی خب نمیشه که همه ی مطالب را خلاصه کرد برای حل این مشکل بهتر است که مطالب طولانی تان را به چند بخش با عنوان های مختلف تقسیم کنید و هر بخش را در صفحه ای مجزا قرار دهید و در انتهای هر کدام از این مطالب صفحات دیگری که مرتبط با این موضوع هستند را لینک کنید.
عوامل مدت ماندگاری کاربران در سایت
این کار باعث می شود که هم تعداد صفحات سایتتان بالا برود و در سیستم های امتیاز دهی بیشتر به چشم بیایید چرا که همان طور که در مطالب قبلی به آن اشاره شده بود وجود لینک های مرتبط با موضوع در هر صفحه خود یک امتیاز برای سایت است. از طرفی با این کار شما برای هر صفحه از کلمات کلیدی مختص خودش استفاده کرده اید و این باعث می شود که شانس بیشتر در نتایج جستجو کاربران داشته باشید.
عوامل مدت ماندگاری کاربران در سایت
خدمات پشتيباني آنلاين
کاربران به دنبال سایتی هستند که مدیران آنها حاضر و به محتوای سایت اهمیت می دهند. وجود سیستم پشتیبانی آنلاین مانند گفتگوی آنلاین و یا حتی پاسخ سریع به نظرات یا مشخص کردن ساعتی به کاربران که در آن ساعت به تمام نظراتشان پاسخ می دهید باعث می شود که کاربران متوجه شوند که شما به سایتتان اهمیت می دهید در نتیجه آنها نیز به سایت شما اهمیت می دهند و مشتری سایت شما خواهند شد.
عوامل مدت ماندگاری کاربران در سایت
بروزرسانی مطالب سايت
به روز رساتی یا آپدیت مطالب سایت یکی از مواردی است که اربران را به سایت شما جذب می کنند. به روز رسانی مطالب قبلی سایت نشان از اهمیت شما به صحت و درستی مطالبتان است و این یک امتیاز بزرگ در دید هر کاربری است بهتر است که در کنار تاریخ ایجاد مطلبتان تاریخ آخرین ویرایشش را هم وارد کنید تا هم کاربران و هم سیستم های امتیازدهی متوجه این تغییر در سایتتان شوند.

محتوای جذاب
واضح است که محتوای جذاب و غیر تکراری تاثیر بالایی در ماندگاری کاربر در سایت شما دارد که در نتیجه ی آن سیستم های امتیاز دهی نیز سایت شما را سایتی مفید خواهند دانست

چهار قدم برای داشتن بازدید کننده دائمی برای سایت تان

۱- مقالات خود را براي ليستهاي خبري (Announcement List) ارسال کنيد. با اين کار دو نشان زده ايد چون هم مجلات الکترونيکي و هم صاحبان سايتها (Webmasters) در جستجوي مقالات رايگان هستند که در سايت خود قرار دهند.

۲-مقالات خود را به سايتهائي که مختص ناشرين (Publisher) و صاحبان سايتها است ارسال کنيد. همکارم به اين سايتها مقاله فرستاده بود و اين موضوع را فراموش کرده بود تا اينکه برايش نامه رسيد که کساني در حال استفاده از اين مقالات هستند و اين برايش جالب بود.
چهار قدم برای داشتن بازدید کننده دائمی برای سایت تان
۳-به صاحبان سايت که در ارتباط با نوع تجارت شما هستند پيشنهاد دهيد که از مقالات شما بصورت رايگان در سايت خود استفاده کنند.

۴-هر ۱۰ تا ۱۵ مقاله را در قالب يک کتاب الکترونيکي (eBook) تنظيم کنيد، برايش يک نام انتخاب کنيد و در سايت خود براي استفاده همگان قرار دهيد و شاهد باشيد که چطور کتاب شما در شبکه پخش خواهد شد.
چهار قدم برای داشتن بازدید کننده دائمی برای سایت تان
تنها با انجام اين مراحل، ترافيک لحظه اي سايت شما به ترافيک دايم و طولاني تبديل خواهد شد. به خاطر داشته باشيد که مقالاتي که دو يا سه سال قبل توليد شده اند هنوز براي کساني که آنرا نخوانده اند تازگي دارد. سعي کنيد يک سري مقالات منسجم (Campaign) ارائه کنيد و ببينيد که سايت شما با چه سرعتي محبوب خواهد شد.

 

دسته بندی : افزایش فروش سایت