Page Authority چیست؟ ( از لهجه MOZ )

دستگاه چاپ بنر , متریک اندازه‌گیری شده MOZ برای نظارت احتمال جايگاه تصاحب کردن ورقه در کاغذ نتایج سایت گوگل است . این متریک , مبنی بر داده‌های شاخص وب Mozcape گزینش میشود . شاخص mozcape شامل تعداد لینک‌ها , MozRank , MozTrust و تعداد دیگری از عوامل میگردد . این شاخص از گونه یادگیری ماشین دستگاه چاپ بنر برای پیش‌بینی الگوریتمی استعمال می‌کند که بیشترین شباهت دستگاه چاپ بنر را به الگوریتم گوگل دارد . پیش نتایج مبنی بر هزاران برگه جستجو شکل میگیرد &# دستگاه چاپ بنر اکوسالونت ;
نمره Page Authority , چطور معلوم می‌شود؟

نمره Page Authority در مقیاس 0 تا 100 معین می شود . به این ترتیب , ارتقاء نمره از 20 به 30 مضاعف راحتر تر از 70 به 80 خواهد بود . ما به طور مداوم الگوریتم را آپ تو دیت میکنیم تا مثل گوگل , مدام روند پویا انجام یافته و رتبه‌ها در نوسان باشند .
Page Authority در مقایسه با قدرت دومی

Page Authority , توان کسب سکو در یک صفحه را پیش بینی می کند , البته توان دومی , توان یک دومین یا این که ساب دومین‌ها دستگاه چاپ بنر را در کسب سکو مشخص و معلوم می‌نماید . دستگاه چاپ بنر همین قضیه برای MozRank و MozTrust هم صدق می‌کند .
Page Authority در کجا قرار گرفته است؟

متریک‌های Page Authority در پلتفورم‌های بازاریابی اینترنتی و دستگاه چاپ بنر ی Moz قرار داده شده‌است .

شما می‌توانید Page Authority را با منفعت از Open Site Explorer یا این که MozBar یا ابزار دستگاه چاپ بنر ی بدون پول Moz , بسنجید . Moz متریک‌های قدرت را در کلیه کمپین‌های آنالیتیک Mozi و همین طور Mozcape API , تعبیه نموده است .
تعریف فنی Page Authority

Page Authority , متریک اندازه‌گیری شده MOZ برای باز نگری احتمال جايگاه به چنگ آوردن ورقه در صفحه نتایج وبسایت دستگاه چاپ بنر گوگل است . این متریک , بر طبق داده‌های شاخص اینترنت Mozcape گزینش می گردد . شاخص mozcape دربرگیرنده تعداد لینک‌ها , MozRank , MozTrust و تعداد دیگری از عوامل میشود . این شاخص از نوع یادگیری خودرو برای پیش گویی الگوریتمی استفاده میکند که بیشترین شباهت را به الگوریتم گوگل داراست . پیش نتایج بر پایه ی هزاران صفحه کاوش فیس میگیرد .

بهتر است Page Authority و قدرت دو‌مین , تحت عنوان متریک مقایسه‌ای دستگاه چاپ بنر در طول تحقیق بر روی نتایج جستجو و تشخیص پروفایل‌ها , لینک یک سری برگه و وبسایت با هم بهره نمائید . با این که متریک‌های دقیق‌تر مثل MozRank , میتوانند تأثیر محبوبیت ناپخته لینک و تعداد لینک‌ها بر مرتبه را معلوم کنند , البته Authority نیز در پاسخ دستگاه چاپ بنر به سوال ( لینک‌های وبسایت از نگاه یاری به جايگاه تصاحب کردن در گوگل , چقدر موثر هستند؟ ( صحت بیشتری دارد .

تعریف سئو SEO چیست

سئو باعث افزایش رتبه سایت در موتور جستجوگر می شود و این افزایش بازدید باعث زیاد شدن مخاطبان سایت و در نتیجه فروش بیشتر می شود. تعریف دقیق سئو چیست ؟ | تعریف سئو ؟ | مفهوم سئو و بهینه سازی سایت چیست | SEO چیست ؟ Search Engine Optimization For Search Engines می شود.

1- ثبت سایت موتور های جستجوگر گوگل و بینگ

قدم اول برای شروع روند سئو ثبت سایت در گوگل | آموزش ثبت سایت در گوگل Google و آموزش ثبت سایت در بینگ (Bing) | آموزش ثبت وبلاگ در بینگ می باشد. با انجام این دو کار سایت شما به مدت 3 ماه اگر دامنه تازه شروع به کار باشد در Sandbox سندباکس قرار میگیرد اما بعد شروع به افزایش رتبه می کند.

2- لینک بیلدینگ

مهم ترین فاکتور فعلی سئو خارجی | Off-page SEO – آموزش سئو خارجی سایت سایت، لینک سازی می باشد. ساخت لینک برای وب سایت یا اصطلاحا لینک بیلدینگ | مقالات آموزش لینک بیلدینگ Link Building بک لینک Link Building از مهم ترین روش های ارتقا رتبه سایت می باشد که آموزش سئو دامنه | فاکتور های سئو و بهینه سازی دامنه سایت
گوگل نامیده می شود. لینک ها به صورت کلی به دوبخش تقسیم می شوند:

  • لینک های فالو
  • لینک های نوفالو

لینک های Follow به لینک های مستقیمی گفته می شود که در نتایج گوگل تاثیر دارد و تاثیر لینک های Nofollow | لینک های نوفالو و تاثیر آن بررتبه سایت به لینک های غیر مستقیم گفته می شود که تاثیر زیادی در رتبه بندی وب سایت ها ندارند. به یاد داشته باشید که در هنگام لینک بیلدینگ و ساخت لینک چند قانون وجود دارد که باید آن ها را رعایت کنید: قانون اول نگرفتن لینک از سایت های مزرعه لینک (Link Farm) و مزرعه محتوا (Content Farm)هست.

هاست، دامنه و سیستم مدیریت محتوا

یکی دیگر از فاکتور های مهم سئو چیست هاست مناسب، دامنه مناسب و CMS یا سیستم مدیریت محتوا بهینه است. برای اطلاع کامل از این فاکتور ها شما را به خواندن مقالات: انتخاب سیستم مدیریت محتوا بهینه | انتخاب CMS مناسب برای سئو سایتسیستم مدیریت محتوا و تاثیر هاست بر سئو و بهینه سازی سایت – انتخاب هاست مناسب برای سئو دعوت می کنم.

آموزش سئو با کتاب

یکی از بهترین روش های یادگیری و آموزش سئو | آموزش رایگان سئو سایت و بهینه سازی – آموزش SEO مطالعه مقالات به صورت یک فایل PDF در کتاب است. ما در سایتمان یک کتاب قرار دادیم که آموزش های پایه سئو برای وبمستران می باشد. دانلود کتاب سئو گوگل | دانلود کتاب آموزش سئو و بهینه سازی سایت از زبان گوگل رو میتوانید از این لینک دانلود کنید.

کد و تگ های سئو

یکی از مهم ترین فاکتور های تگ های مهم سئو | لیست متاتگ های سئو مهم و لازم برای سایت را به درستی رعایت کنید و در جاهای مناسب سایت قرار دهید.

Authority اتوریتی

یکی از مهم ترین مباحث برای ارزش گذاری سایت از نظر محتوا و لینک Authority سایت است که از مرجع MOZ که بزرگترین شرکت سئو سایت در دنیا است گرفته می شود. اتوریتی یک رقمی از بین 0 تا 100 می باشد که هر چه این عدد به 100 نزدیک تر باشد بدین معناست که دامنه شما قوی تر است. Domain Authority چیست ؟ Page Authority چیست؟ چیستچیست را مطالعه کنید برای اطلاع کامل از اتوریتی.

تولید محتوا و بازاریابی محتوا

سئو به طور کلی به دو بخش OFf page seo و On page seo داخلی و خارجی تقسیم می شود، مهم ترین فاکتور برای بهینه سازی سایت داخلی پس از بهینه سازی ساختار سایت تولید محتوا بهینه و بازاریابی محتوا چیست ؟ | تعریف بازاریابی از طریق محتوا چیست؟ | بازاریابی محتو می باشد. بهتر است تا محتوا سایت را به صورت اختصاصی و تخصصی تهیه کنید و حداقل 300 کلمه بنویسید.

رقص گوگل

یکی از فاکتور های ناشناخته گوگل برای سئو رقص گوگل | Google Dance چیست؟ | علت گوگل دنس چیست؟ و یا همان Google Dance می باشد. رقص گوگل بدین معناسب که سایت سئو شده گاهی در صفحه اول گوگل و گاهی هم در صفحه دهم گوگل حضور پیدا خواهد کرد. پس از گوگل دنس هیچ نگرانی ای نداشته باشد چون خود به خود درست می شود.

شبکه های اجتماعی و سئو

یکی از فاکتور های نسبتا مهم لینک بیلدینگ ارسال سیگنال از شبکه های اجتماعی برای سایت می باشد. سایت های مهمی که سیگنال آن ها میتوان برای سئو تاثیر داشته باشد عبارتند از: فیسبوک، گوگل پلاس، پینترست، لینکدین و تویتر. تاثیر شبکه های اجتماعی بر سئو | تاثیر فعالیت در شبکه های اجتماعی را مطالعه کنید.

الگوریتم های گوگل

مطالعه  مقالات سئو | مقالات سئو و بهینه سازی | مقالات مرتبط با مبحث سئو  به خصوصی در زمینه الگوریتم های گوگل می تواند کمک بسزایی در بالا بردن علم شما در حوزه بهینه سازی سایت داشته باشد. گوگل پنگوئن | الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟ تعریف الگوریتم پنگوئن موتور جسجتگر گوگل گوگل در حال حاضر مهم ترین الگوریتم گوگل برای فاکتور های لینک بیلدینگ باشد.

سئو رایگان

یکی از خدمات سئو و بهینه سازی سایت که ما در سایت ارائه می دهیم بهینه سازی رایگان و مجانی وب سایت های با کیفیت و بازدید بالا می باشد. خدمات سئو رایگان مخصوص سایت ها با اتوریتی بالای 40 هستند. در خدمات سئو رایگان | سئو سایت رایگان – سئو و بهینه سازی رایگان سایت لینک بیلدینگ و بهینه سازی ساختاری سایت انجام می پذیرد.

ابزار، فیلم آموزش و اخبار سئو

اگر شما یک وبمستر و یا یک سئو کار هستید حتما باید از ابزار های بهینه سازی سایت استفاده کنید. ابزار سئو | ابزار سئو و بهینه سازی سایت | ابزارهای سئو به شما این کمک را می کند تا درک بهتری از آنالیز SEO سایتتون داشته باشد. بخش دیگری که می تواند کمک بسزایی در افزایش اطلاعات در سئو چیست داشته باشد مطالعه اخبار سئو (اخبار سئو و بهینه سازی سایت)است.

فیلم های اموزش سئو یکی از بهترین مراجع برای یادگیری بحث سئو و بهینه سازی سایت هستند. مراجع مختلفی در ایران و تمامی دنیا این فیلم ها را ارائه می دهند اما Lynda بهترین منبع خارجی این آموزش ها هست، در سایت های فارسی نیز برای مشاهده فیلم آموزش سئو | دانلود فیلم SEO سایت – اموزش تصویری سئو سایت از این لینک استفاده کنید.

بازاریابی شبکه ای بادران

یکی از بهترین روش های افزایش فروش و سئو سایت بازاریابی شبکه های می باشد، در تمامی دنیا شرکت های نتورک زیادی وجود دارند اما بهترین آن شرکت ها در ایران شرکت Baadraan گستران با برند تجاری بادران | بادران گستران – شرکت بازاریابی شبکه ای (نتورک) بادران می باشد.

روش های لوکال سئو Local SEO

یکی از پر جستجو ترین نوع های Search جستجو محله ای هست مانند: طراحی سایت تهران سایت دیزاین. برای اینکه در نتایج محلی در رتبه های بالاترین قرار بگیرید باید با استفاده از فاکتور های Local SEO یا همان سئو محلی عمل کنید. بهترین لینک برای مطالعه و بدست آوری اطلاعات در زمینه لوکال سئو Local SEO چیست؟ | لوکال سئو و یا بهینه سازی جغرافیایی چیست؟ می باشد.

رفع جریمه گوگل با Disavow

به عملیات سئو بیش از حد بر روی وب سایت Over Optimization گفته می شود. وقتی که بهینه سازی بیش از حد و اندازه مورد نظر گوگل بر روی سایت انجام می پذیر گوگل سایت خاطی را جریمه کرده و از نتایج حذف می کند و یا رتبه اش را کاهش می دهد در این هنگام است که شما باید با مفاهیم رفع جریمه گوگل – رفع پنالتی گوگل – جلوگیری از پنالتی شدن سایت در گوگل آشنا شوید. یکی از اصلی ترین دلایل جریمه گوگل لینک های اسپم می باشد، این لینک ها باید Disavow شوند تا سایت از حالت پنالتی در بیاید. بهترین روش برای انجام این کار آموزش Disavow لینک های اسپم | حذف لینک های Spam سایت از گوگل می باشد.

سئو وردپرس

بیشتر سایت ها در سطح اینترنت کشور ایران وردپرس WordPress هستند. این سیستم مدیریت محتوا به صورت پیش فرض دارای وضعیت بهینه سازی وب سایت مطلوبی می باشد اما اگر به دنبال آموزش مناسبی برای بهینه سازی می باشید که وضعیت بهینه سازی WordPress خود را مطلوب تر کنید پیشنهاد می کنم تا مقالهسئو وردپرس | آموزش سئو وردپرس با افزونه WordPress Yoast SEO را مطالعه کنید.

تدریس خصوصی سئو

یکی از خدماتی که ما در حوزه آموزش سئو ارائه میدم، آموزش تخصصی و خصوص SEO می باشد که به صورت حرفه ای در یک دوره آموزشی صورت می پذیرد. برای اینکه اطلاعات دقیق این روند دوره را بدانید بر روی لینک تدریس سئو – آموزش خصوصی سئو – کلاس آموزش خصوصی سئو SEO کلیک کنید.

قیمت سئو

قیمت سئو و بهینه سازی سایت هزینه پیش فرضی ندارد و Price آن کاملا بستگی به میزان رقابت بین کلمات کلیدی و حوزه فعالیت سایت های رقیب دارد.قیمت سئو | هزینه سئو و بهینه سازی سایت – قیمت SEO به صورت ماهانه یا پروژه ای می باشد که به سه قسمت، سئو کلی، سئو کلمات کلیدی و مشاوره سئو تقسیم می شود.

برندینگ | برندسازی آنلاین | وب برندینگ Branding

یکی از مهم ترین تکنیک های افزایش فروش، بهبود وضعیت سئو و دیده شدن در ذهن مردم ساخت و تقویت برند می باشد. به پروسه انجام این علمیات که شامل موارد بسیاری مانند: سئو، تبلیغات، محتوا و … است  برندینگ | برندسازی آنلاین | وب برندینگ – برندسازی اینترنتی – Branding گفته می شود

دسته بندی : افزایش فروش سایت