هدف تان از تولید محتوای برای سایت و کسب و کار اینترنتی چیست ؟

هدف تان از تولید محتوای برای سایت و کسب و کار اینترنتی چیست ؟ شما به عنوان مدیر کسب و کار اینترنتی باید اهداف تان را از تولید محتوا مشخص کنید با چه هدفی برای سایت کسب و کار اینترنتی تان محتوا می نویسید.

هدف تان از تولید محتوای برای سایت و کسب و کار اینترنتی چیست ؟

خیلی از مدیران وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هنوز نمی دانند برای چه کاری در وب سایت شان محتوا تولید می کنند و بدون هدف قطعا شما سر درگم خواهید بود ، اگر اهداف تان را از تولید محتوا در وب سایت مشخص کنید دیگر هیچ دغدغه ای نخواهید داشت.

هدف ام از تولید محتوا افزایش رتبه سایت در گوگل و موتور های جستجو است.

هدف ام از تولید محتوا بهبود بخشیدن به رتبه الکسا است.

هدف ام از تولید محتوا این است که بگویند من هم برای سایت ام محتوا می نویسم.

دوست عزیزم تعارف را کنار بگذارید و با خودتان رو راست باشید ، دقیق و منظم از همین امروز اهداف تان را از نوشتن و تولید محتوا در وب سایت تان مشخص کنید ، اگر تا حالا هیچ هدف مشخصی از تولید محتوا نداشتید از امروز جدی باشید ! توصیه نمی کنم اگر تا حالا هدفی نداشتید بهتون بگم از این به بعد اصلا محتوا تولید نکنید یا محتوا نویسی در سایت را برای همیشه رها کنید ! اصلا نمی خواهم با شما انرژی منفی بدهم ،

از همین امروز اهداف تان را بصورت دقیق در ۱۰ بند از نوتشن و تولید محتوا در وب سایت کسب وکار و فروشگاه اینترنتی تان بنویسید ، زیرا با نوشتن اهداف تان مسیر مشخصی را انتخاب و حرکت میکنی و قطعا نتایج متفاوت تری دریافت خواهید کرد.

پیشنهاد مطالعه مقاله : نکات مهم در نوشتن محتوای با ارزش و سئو شده برای سایت

در ادامه مقاله ارزشمند هدف تان از تولید محتوای برای سایت و کسب و کار اینترنتی چیست ؟ به هدف های تولید محتوا در وب سایت و فروشگاه اینترنتی خواهیم پرداخت.

هدف از نوشتن و تولید محتوا در وب سایت چیست ؟

۱ – معرفی و شناساندن کسب و کار اینترنتی مان به دیگران

۲ – رفع نیاز کاربران و بازدید کنندگان از نوشتن و تولید محتوا در وب سایت

۳ – انتقال اطلاعات درست و صحیح به مخاطبین جامعه هدف

۴ – بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات وب سایت

۵ – بهینه سازی وب سایت در موتور های جستجو و دیده شدن در نتایج

۶ – انتقال حس خوب به خواننده و الهام نیروی انگیزه بخش

۷ – توصیه های مثبت به خوانندگان محتوای وب سایت

۸ – محتوای وب سایت باید متناسب با نیازهای کاربران تولید شود.

چگونه محتوای هدفمند در وب سایت تولید کنیم ؟

۱ – ببینید مخاطبین شما دنبال چه چیزی هستند؟

۲ – برای محتوای سایت تان عنوان های جذاب بنویسید.

۳ – محتوای وب سایت تان را مفصل و کامل بنویسید.

۴ – در نوشتن محتوا اول خوتان را جای مخاطبین بگذارید.

۵ – مقالات خودتان را باید در شبکه های اجتماعی و تالارهای گفتمان به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد مطالعه مقاله : تکنیک های مهم در نوشتن و تولید محتوای سئو شده چیست ؟

خطرات نوشتن محتوای بدون هدف در سایت چیست ؟

۱ – سردرگمی

۲ – بی هدفی

۳ – خستگی و دلزدگی از کار

۴ – عدم شناسایی نیاز های مخاطبین

۵ – ریسک بدون نتیجه

۶ – دیده نشدن در گوگل ، یاهو و بینگ

۷ – شکست و از بین رفتن زحمت ها و تلاش ها

ترفندهای افزایش بازدید سایت در سئو را در این پست بخوانید.

با کمک ترفند های افزایش بازدید سایت در سئو که در این مقاله به شما می گوییم، در جهت افزایش بازدید و رودی سایت و کاهش رتبه الکسا حرکت کنید.

در بحث سئو سایت، جذب بازدید هدف اولیه بازاریابی و فروش است. بنابراین برای اینکه بتوانید فروش خوبی داشته باشید باید سایت خود را به نحوی سئو کنید که بتوانید بازدیدهای جدید بگیرید. کاهش رتبه الکسا و تاثیر آن روی سئو سایت برای همه وبمستران اهمیت زیادی دارد. به همین منظور، سئو سایت کمپانی ترفندهای زیر را به شما ارائه می دهد.

ترفندهای افزایش بازدید در سئو سایت

سایت های مختلفی که سئو می شوند و در صفحه اول گوگل می آیند، ممکن است نتوانند به یک میزان بازدید داشته باشند. چه بسا وبسایت هایی که رتبه بالاتری دارند، اما بازدید کمتری دارند. این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که بایستی همه آن ها رعایت شود. پیشنهاد می شود برای درک بهتر و عمقی تر این موضوع مقاله “افزایش بازدید با سئو سایت” را مطالعه بفرمایید. در ادامه تمام آیتم های عنوان شده در مقاله “بالا بردن رتبه سایت” را به دقت در تمام صفحات سایت خود اعمال نمایید.

ترفندهای افزایش بازدید در تولید محتوا

تولید محتوا حوزه مهمی از سئو است که مستقیما به کاربران مربوط می شود. همانطور که می دانید، گوگل اهمیت زیادی به کاربران می دهد. بنابراین برای افزایش بازدید هم برای سئو هم برای الکسا و هم برای تبلیغات در سایتتان، می توانید ترفندهای زیر را هنگام تولید محتوای سایت به کار بگیرید:

1. تولید محتوای مداوم

سایتی که به صورت مداوم در حال تولید محتوا است، مسلما سایتی فعال و قوی است و انگیزه بالایی برای رشد و اطلاع رسانی مردم دارد. هرچه سایت فعال تر باشد، یعنی به کاربران خود بیشتر اهمیت می دهد. به این کار تولید محتوای همیشه سبز هم می گویند. گوگل این کار را بسیار دوست دارد و سایت های اکتیو را در رتبه های بالای نتایج جستجو قرار می دهد. بنابراین سعی کنید روزانه مطالب جامع و کاملی بنویسید و سایتتان را همیشه به روز نگه دارید. حتی ایده خوبی است که مطالب قبلی خود را هم در زمان های مختلف، آپدیت کنید.

2. انتخاب موضوعات مناسب برای محتوا

کاربران گوگل، با سرچ کوئری های مختلفی به سایت شما می رسند. هرچه سعی کنید عنوان های بهتری پیدا کنید و در مورد آن ها بنویسید بهتر است. در حقیقت با شناسایی نیازمندی های کاربران مختلف و عباراتی که اکثر آن ها در گوگل سرچ می کنند، می توانید تولید محتوا کنید و نسبت به رقبایتان شانس بهتری در جذب بازدید کننده داشته باشید. برای کشف عبارات پرسرچ در گوگل می توانید با تایپ یک موضوع، موضوعات پرسرچ مرتبط با آن را در زیر نتایج جستجو ببینید.

3. تولید محتوای مرجع

عباراتی را پیدا کنید که دست اول باشند. سپس تا می توانید برای کاربرات توضیح دهید و مطلب را باز کنید. جوری که کاربران مطلب شما را به عنوان یک مطلب بسیار کامل و مرجع بشناسند و دیگر نیازی به خواندن همین موضوع از سایت رقبایتان نداشته باشند. معمولا مطالب مرجع طولانی و مفصل هستند و ههرچند وقت یکبار، به روز می شوند. ممکن آنقدر در آن مطلب اعتبار بگیرید که وبسایت های دیگر هم به آن لینک دهند و این یعنی یک موفقیت بزرگ برای شما!

4. ثبت مطالب در گوگل یا همان فچ کردن

جهت افزایش سرعت ایندکس شدن مطالب، از بخش فچ (Fetch) در کنسول وبمستر استفاده کنید. اگر می خواهید مطالبی که در سایت می گذارید، سریع ایندکس شود باید آن را فچ کنید. در نتیجه حتی اگر کسی مطالب شما را بدزدد، باز هم شما صاحب آن مطلب هستید. این کار امروز به دلیل افزایش اسپمرها و فیدخوان ها که به صورت اتوماتیک مطالب سایت های دیگر را برای خودشان برمیدارند، ضروری به نظر می رسد. افرادی که به این نکته رعایت نکنند، حتی اگر تولید محتوای قوی و مداوم هم داشته باشند ممکن است نتیجه برعکس بگیرند. چرا که در واقع به نفع اسپمرها و فیدخوان ها کار کرده اند و مطالب دسته اول خودشان را در اختیار آن ها قرار داده اند.

ترفندهای بک لینک گذاری در سئو

در کنار همه این ترفندها، اصولی هست که به هنگام بک لینک گذاشتن باید رعایت کنید. با رعایت تکنیک های ساخت بک لینک در سئو ، می توانید موفقیت آمیز عمل کنید. باید در اینجا تاکید کنیم که سعی کنید همیشه لینک سازی داخلی داشته باشید. یعنی در هر مطلب جدیدی که می نویسید، به مطالب قبلی خودتان با عنوان آن ها لینک دهید. در بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر نیز همیشه با عنوان هایی که نوشته اید بک لینک بگیرید تا بتوانید رتبه خوبی را در آن ها بگیرید. این مورد مکمل مورد 2 عنوان شده در بالا است. با رعایت تمامی این ترفندهای افزایش بازدید سایت در سئو، خواهید توانست رتبه الکسای خوبی را هم از آن سایتتان کنید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت