بک لینک در رپورتاژ و تاثیر این نوع بک لینک ها بر رشد سایت

رپورتاژ یعنی چه؟ رپورتاژ آگهی چیست رپورتاژ آگهی رایگان رپورتاژ چیست قیمت رپورتاژ آگهی نمونه رپرتاژ آگهی رپورتاژ خبری چیست خرید رپورتاژ آگهی

خرید بک لینک قوی خرید بک لینک ارزان خرید رپورتاژ بک لینک رایگان بک لینک چیست خرید بک لینک رایگان خرید رپورتاژ آگهی ورزش کوبو

گرفتن بک لینک برای بسیاری از کاربران و وب مستران که به دنبال داشتن رتبه در گوگل هستند یک نیاز اساسی است. اگر می خواهید در مورد بک لینک و تاثیر آن بر سایت بیشتر بدانید این بخش را دنبال نمایید چرا که آسمونی در این بخش در مورد بک لینک در رپورتاژ و تاثیر آن بر سایت صحبت می کند.

رپورتاژ‌ آگهی در سایت های پیج اتوریتی بالا

داشتن لینک های با کیفیت اهمیت بسیار بالایی در گرفتن رتبه از موتور های جستجو دارد . رپورتاژ آگهی به دلیل داشتن لینک ها از وب سایت های دارای پیج اتوریتی بالا می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش رتبه شما در گوگل خواهد داشت .

بک لینک چیست ؟

بک لینک هر نوع لینک دریافتی از سایر وب سایت ها به وب سایت شماست.

اما خرید بک لینک از آنجایی اهمیت پیدا کرد که بروی رتبه وب سایت ها در جستجوی گوگل تاثیرگذار شد و سئو کار ها برای سئو و بهبود رتبه وب سایت در گوگل از بک لینک استفاده کردند.

تا چند سال پیش وبمستر ها بک لینک را فقط بصورت تبلیغات متنی میشناختند که در سایتهای مختلف قرار میگرفت و قیمت خرید بک لینک در سایتهایی که رنک بالاتری در گوگل داشتند بیشتر بود .

همه وبمستران میدانند که منظور از بک لینک در حقیقت همان تبلیغاتی متنی هست که در ستون کناری سایتهای مختلف ( بیشتر مجله های خبری زرد و کم بازدید ) قرار میگرد و به سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود . حدود ۵ سال سئو کاران و وبمستران برای بهبود رتبه سایت خود در گوگل بدنبال فروشندگان بک لینک بودند .

بک لینک فالو

بک لینک فالو آن چیزی است که از نظر گوگل بروی رتبه سایت شما تاثیر دارد . اما شرایط خاصی دارد .

خرید بک لینک دائمی

خرید بک لینک قوی و خرید بک لینک دائمی بصورت تبلیغات متنی تقریبا نایاب است و کمتر وب سایتی چنین چیزی ارائه میدهد .

نکته مهم : بک لینک هایی که در قالب تبلیغات متن ارائه میشود برای مدت مشخصی هستند و پس از اتمام مدت خرید بک لینک ، از آن سایت حذف میشوند . بنابراین پس از حذف ، رتبه وب سایت شما در گوگل افت شدیدی میکند . حتی در زمانی که تبلیغات متنی فعال هستند از نظز گوگل خرید لینک محسوب شده و پس از مدتی بروی رتبه وب سایت شما تاثر منفی دارد .

خرید بک لینک

برای بهبود رتبه سایت خود در گوگل بدنبال خرید بک لینک قوی هستید ؟ برای پیشی گرفتن از رقبا در نتایج گوگل بدنبال خرید بک لینک دائمی هستید ؟

آیا بک لینک از نظر شما همان تبلیغات متنی هست که در ستون کناری یا فوتر وب سایت های مختلف مشاهده می‌کنیم ؟

اگر چنین است باید بدانید که این نوع بک لینک دیگر تاثیر گذاری مثبتی بروی سئو سایت و رتبه سایت شما در گوگل ندارد . و دلیل آن هم این است که با خرید بک لینک برای مدت زمان مشخصی ، مثلا یک تا سه ماه بک لینک شما در سایت ها قرار گرفته و سپس حذف میشود . خوب پس از حذف آن گوگل به وب سایت شما نمره منفی میدهد و رتبه سایت شما در گوگل افت میکند . حتی در همان زمانی که بک لینک شما در سایتهای مختلف فعال است ربوت گوگل آن را خرید لینک محسوب کرده و این برای رتبه سایت شما تاثیر منفی خواهد داشت . دلیل آن هم این است که همیشه وب سایت هایی که بک لینک ارائه میدهند ، چند بک لینک مخلتف به سایت های مختلف میدهند و در همه صفحات این وب سایت ها این بک لینک ها تکرار میشود . دلیل دیگر تاثیر منفی خرید بک لینک نیز ارتباط نداشتن صفحات مختلف آن وب سایت ها با محتوای سایت شماست .

بک لینک در رپورتاژ و تاثیر این نوع بک لینک ها بر رشد سایت

بک لینک رایگان

آیا برای صرفه جویی در هزینه بدنبال بک لینک رایگان یا خرید بک لینک ارزان هستنید ؟ آیا بدنبال سایت هایی هستید که بک لینک رایگان یا ازران ارائه میدهند . آیا بک لینک رایگان بروی سئو و رتبه سایت شما در گوگل تاثیرگذار است ؟

با روش های دریافت بک لینک رایگان آشنا شوید :

  • برخی از انجمن ها ( فروم ها ) امکان قرار دادن بک لینک رایگان در محتوای نوشته را دارند.
  • برخی از سایتهای تبلیغات رایگان و نیازمندیها امکان درج بک لینک رایگان و خرید بک لینک ارزان را ارائه میدهند.
  • برخی از سایت های خبری امکان تبلیغات رایگان و بک لینک رایگان در بخش کامنت ها ( نظرات ) را دارند.

اما نکنه مهم این است که مطمئن شوید اولا این بک لینک های رایگان فالو باشد و دوما پس از مدتی از سایتها حذف نشود. زیر اگر نوفالو باشد که بطور کلی هیچ فایده ای ندارد . و اگر پس از مدتی نیز حذف شود نیز برای سئو و رتبه سایت شما تاثیر منفی دارد .

چرا بک لنیک دیگر برای سئو موثر نیست ؟

بله با توجه به الگوریتم های جدید گوگل ، قطعا بک لینک به عنوان چیزی که معروف است ( همان تبلیغاتی متنی لینک دار ) نه تنها برای سئو مفید نیست ، بلکه مضر هم هست و از نظر گوگل ، اسپم شناخته میشود که این موضوع دلایل مختلفی دارد .

اما یکی از مهمترین دلایل بی ارزش بود بک لینک برای بهبود رتبه گوگل و سئو این است که تبلیغات متنی یا همان بک لنیک ها برای یک زمان موقتی در سایت ها قرار میگرند و خریدار بک لنیک به هر حال برای یک مدت یک تا شش ماهه یا نهایتا یک ساله میتواند هزینه خرید بک لینک را پرداخت کند و درواقع به هیچ عنوان چیزی به عنوان بک لینک دائمی وجود ندارد . ( بصورت تبلیغات متنی ) !

و خوب روبوت های گوگل زمانی که شاهد حذف بک لینک از سایت ها هستند این را به منزله خرید بک لینک محاسبه میکنند و به سایت تبلیغ دهنده نمره منفی میدهد. و خوب قاعدتا فروشنده بک لینک نیز با توجه به محدودیت های فضای تبلیغاتی سایت خود ، نمیتواند تعداد نا محدودی از بک لینک دائمی را به مشتریان خود ارائه دهد .

اما بهترین راهکار لینک بیلدینگ چیست ؟ و بهترین نوع بک لینک کدام است ؟

بک لینک فالو در قالب رپورتاژ آگهی دائمی که در سایتهای پربازدید قرار میگیرد بهترین بک لینک طبیعی از نظر گوگل است.

رپورتاژ

اگر بدنبال بهترین تکنیک سئو هستید و میخواهید وب سایت شما در نتایج گوگل بصورت استاندارد بالا بیاید تا به رتبه اول برسد ، بهترین انتخاب خرید رپورتاژ آگهی است .

در متن رپورتاژ آگهی ۳ تا ۵ کلمه کلیدی مورد نظر شما به وب سایتتان لینک فالو میشود . این بک لینک دائمی فالو واقعی است . اگر رپورتاژ در سایتهای خبری معتبر و پربازدید منتشر شود و برای همیشه آرشیو شود قطعا در کوتاه مدت و بلند مدت تاثیر بسیار عالی بروی رتبه سایت شما در گوگل خواهد داشت . انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری پربازدید به صرفه ترین روش استاندارد برای دریافت بک لنیک در تمام دنیاست.

وقتی وب‌سایتی برای یک برند طراحی و پیاده‌سازی می‌شود، تلاش صاحبان و مدیران آن برای افزایش و ارتقای رتبه‌ی سایت در گوگل به روش‌های مختلف آغاز می‌شود. به‌طور معمول بسیاری از مدیران وب‌سایت‌ها برای بالا آمدن رتبه‌ی سایت در گوگل عجله دارند و به همین خاطر بسیاری از روش‌های قدرتمند و مؤثر در ارتقای رتبه سایت در موتورهای جست‌وجو نادیده گرفته می‌شود. یکی از این روش‌های مهجور در SEO استفاده از بک لینک‌هاست.

بک لینک‌ یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های جلب نظر موتورهای جست‌وجو برای ارتقای رتبه سایت و افزایش رتبه‌ی الکسا هستند. گرچه موتورهای جست‌وجو هرگز مشخص نمی‌کنند که دقیقا بر چه اساسی رتبه‌ی یک سایت را تعیین می‌کنند، اما متخصصان احتمال می‌دهند که بک لینک‌ها وزن زیادی از الگوریتم‌های رتبه‌دهی را دارا باشند. این عدد وقتی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که مدیران و صاحبان یک برند به تأثیر این موضوع در بهبود وضعیت شناخته شدن برند خود در فضای مجازی و بعد افزایش اعتبارشان نزد مشتریان پی ببرند.

بک لینک چیست؟

شاید بهتر باشد برای آغاز این بحث ابتدا توضیحی کوتاه در خصوص اینکه بک لینک‌ها چه هستند، بیان کنیم. در یک تشریح بسیار ساده باید گفت بک لینک‌ در حقیقت اتصال بین دو صفحه‌ی وب است. این اتصال می‌تواند برقرارکننده‌ی ارتباط بین دو صفحه در یک وبسایت باشد یا بین صفحات یک وبسایت با سایر منابع مفید و سایت‌های دیگر رابطه برقرار کند. اگر اتصالِ برقرار شده بین یک صفحه از وبسایت با یک منبع خارجی یا در واقع وبسایت دیگری باشد به آن اتصال بک لینک گفته می‌شود.

بک لینک‌ها و تأثیر مستقیم آنها بر موضوع سئو

تأثیربک لینک ها بر Seo

رشد بک لینک‌ها و توجه و تمرکز بر روی این موضوع ابتدا تأثیر مثبت خود را روی موضوع SEO (بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو) یک وبسایت می‌گذارد و بعد از آن با توجه به افزایش ترافیک وبسایت می‌تواند کمپین‌های بازاریابیِ تدارک دیده ‌شده را موفق کند و در نهایت میزان فروش و تعداد سفارش‌های آنلاین را بالا ببرد.

چرا برای افزایش اعتبار یک برند باید به موضوع بک لینک‌ها توجه ویژه داشت؟

از دیدگاه موتورهای جست‌وجو لینک‌های خارجی که به یک وبسایت داده می‌شوند در حقیقت نشان‌دهنده‌ی میزان محبوبیت آن سایت از نظر مخاطبین هستند. اساسا هر بار که یک وبسایت به صفحه‌ای از یک ‌سایت خاص بک لینک می‌دهد، در واقع به موتورهای جست‌وجو می‌فهماند که این صفحه ارزش دیده شدن را دارد. هنگامی‌که عنکبوت‌های موتورهای جست‌وجو در حال بررسی سایت‌ها هستند و در خلال این کار به بک لینک‌های متعددی که به یک وب‌سایت وجود دارد، بر می‌خورند به این نتیجه می‌رسند که بدون شک این وب‌سایت مطالب و محتوای با کیفیتی ارائه می‌کند که تا این اندازه توسط وب‌سایت‌های دیگر توصیه می‌شود. همین موضوع منجر به افزایش رتبه و رنکینگ سایت در موتورهای جست‌وجو و الکسا می‌شود و این در حقیقت پاداش ارائه‌ی محتوای خوب توسط وبسایت‌هاست.

تبلیغات
  • بلیط هواپیما

اما صاحبان و مدیران یک برند وقتی پاداش اصلی را دریافت می‌کنند که افزایش رنک سایت در موتورهای جست‌وجو به افزایش ترافیک مفید سایت‌شان می‌انجامد و این یعنی بک لینک‌ها توانسته‌اند با تأثیری که روی ارتقای رتبه وبسایت گذاشته‌اند یک برند را قوی‌تر کنند و آن را در فضای اینترنت به کاربران بیشتری بشناسانند و توصیه کنند.

ازنظر موتورهای جست‌وجو لینک‌های خارجی یا بک لینک‌هایی که به یک وبسایت داده می‌شوند نشان‌دهنده‌ی میزان اعتبار و درجه‌ی محبوبیت آن وبسایت هستند.

مزایای مختلف بک لینک‌ها در موضوع بازاریابی برای یک برند

مزایای مختلف بک لینک ها در بازاریابی برند

افزایش رتبه‌ سایت در گوگل مهم‌ترین تأثیر وجود بک لینک‌های متعدد به یک وب‌سایت است. اما اینکه وجود بک لینک‌ها چه مزایا و تأثیراتی بر بازاریابی برای یک برند دارند، موضوعی است که باید بیشتر به آن پرداخته شود.

۱. بک لینک‌ها ترافیک قابل ‌ردیابی ایجاد می‌کنند

وقتی صاحبان یک برند تصمیم به معرفی کردن آن به بازارهای آنلاین می‌گیرند، تمایل بسیاری دارند که بدانند کدام روش تبلیغاتی موفقیت بیشتری برای برند آنها به ارمغان می‌آورد. پاسخ به این پرسش روشنگر راهی است که آنها در ادامه برای تبلیغات خواهند پیمود. بک لینک‌ها برای صاحبان یک وبسایت نشان‌دهنده‌ی مسیری هستند که مخاطبان برای رسیدن به وب‌سایت آنها از آن گذر کرده‌اند؛ چرا که به‌راحتی توسط سیستم مدیریت یک وب‌سایت می‌توان روش‌هایی را که کاربران توسط آنها وارد یک وبسایت شده‌اند پیگیری کرد. مثلا اینکه آیا مخاطبان یک وبسایت با جست‌وجوی کلمات کلیدی با پیشنهاد موتورهای جست‌وجو برای ورود به یک سایت روبه‌رو شده‌اند یا بک لینک‌هایی که در سایر وبسایت‌ها وجود داشته منجربه ورود کاربران به سایت آنها شده است. دانستن این موضوع می‌تواند روش‌های سرمایه‌گذاری روی بهترین شیوه‌ی بازاریابی و تبلیغات آنلاین را برای صاحبان یک برند مشخص کند.

۲. بک لینک‌ها به یک برند اعتبار و ارزش می‌دهند

مهم نیست یک وب‌سایت تا چه اندازه عالی و بی‌نقص باشد و یک برند تا قبل از داشتن بک لینک‌های متعدد چقدر اعتبار کسب کرده باشد. وقتی به ‌تنهایی و بدون توصیه‌ی دیگران در نظر مخاطب مورد اطمینان نباشد و نتواند مراجعه‌کنندگان تصادفی به وب‌سایت را تبدیل به مشتری کند، بدون شک به موفقیت واقعی نخواهد رسید. پس بک لینک‌ها علاوه بر آنکه به بالا آمدن رتبه سایت در گوگل کمک می‌کنند، در ارتقای اعتبار یک برند در نظر مخاطب نیز مؤثر خواهند بود و همین ‌که برندی توسط وب‌سایت‌های معتبر توصیه شود برای جلب نظر و اطمینان مشتریان کافی خواهد بود.

۳. ایجاد بک لینک یعنی مرکزیت آنلاین به یک صنف

در بسیاری از مواقع برای آنکه بک لینک یک وبسایت در سایت‌های دیگری قرار بگیرد باید ابتدا خودش به آن وبسایت لینک بدهد و این ارتباط باید همواره دو طرفه باشد. برخی از صاحبان وبسایت‌ها تصور می‌کنند هراندازه تعداد بک لینک‌های آنها به سایر وبسایت‌ها کمتر باشد از نظر مخاطب برای آنها بهتر خواهد بود و در حقیقت بک لینک دادن به یک وب‌سایت هم‌صنف یعنی تلاش برای بالا بردن قدرت رقیب و افزایش رنک سایت او و این در علم بازاریابی، استراتژی درستی نیست. سؤال این است که چه کسی حاضر است به‌جای تلاش برای ارتقای رتبه سایت خودش در گوگل این کار را برای رقیبش انجام دهد؟

این تصور چندان هم صحیح نیست. بک لینک‌ها در حقیقت می‌توانند به‌صورت مجازی یک حوزه‌ی مشخص کاری برای وب‌سایت‌های هم‌ صنف ایجاد کنند و این برای یک برند اتفاق خیلی خوبی است. ایجاد گره در میان وبسایت‌های هم‌ صنف یعنی وقتی مخاطبی به‌دنبال کالا یا خدمات خاصی می‌گردد، می‌تواند با وجود بک لینک‌ها آن را در منابع مختلفی از یک نوع جست‌وجو کرده و از سردرگمی نجات یابد. اینکه چندین فروشنده‌ی یک محصول در یک خیابان مغازه داشته باشند نه‌‌تنها رویداد بدی نیست که علاوه بر ایجاد فضای رقابتی سالم، همیشه در ذهن مشتریان ثبت می‌شود که برای خرید کالای مورد نظر باید به کدام خیابان بروند تا بتوانند انواع و اقسام یک محصول را مشاهده و آنها را با هم مقایسه کنند. درست عین همین اتفاق وقتی می‌افتد که وبسایت‌ها با ایجاد بک لینک به یکدیگر به‌صورت مجازی برای خود صنف ایجاد کنند.

بک لینک‌ها برای یک وبسایت ترافیک قابل ‌ردیابی ایجاد می‌کنند، به یک برند اعتبار می‌بخشند و برای وبسایت‌ها یک مرکزیت و صنف مجازی ایجاد می‌کنند.

۴. بک لینک‌ها برای برندهای کوچک عرصه‌های بزرگ ایجاد می‌کنند

افزایش رتبه الکسا و بالا آمدن رتبه سایت در گوگل آرزوی هر برندی است. اما برای دست‌یابی به این موقعیت باید صبور بود و تلاش مستمر داشت. فرقی نمی‌کند که حوزه‌ی فعالیت یک برند چقدر کوچک و محدود باشد. وقتی برای معرفی وبسایت آن تلاش شود در حقیقت عرصه‌ی کاری برای آن وسیع‌تر می‌شود. فضای اینترنت می‌تواند بدون هیچ مرزی نام یک برند را بزرگ و آن را به تعداد نامحدودی از افراد بشناساند. به‌ویژه اگر یک برند توسط وبسایت‌های مختلفی توصیه شود دیگر فرقی نمی‌کند که صاحبان آن تا چه میزان از مشتری و مخاطب را پیش‌بینی کرده باشند. به ‌هر حال کم‌کم مجبور به توسعه‌ی حوزه‌ی کاری خود می‌شوند و تلاش می‌کنند از اعتماد کسب ‌شده بهترین بهره را ببرند.

معیارهای موتورهای جست‌وجو برای توجه به یک بک لینک و تأثیر آن بر افزایش رتبه سایت

معیارهای موتورهای جستجو برای توجه به بک لینک

به‌طور کلی اگر رویکرد مدیران و صاحبان یک برند خلق محتوای مفید، دست ‌اول و کاربردی باشد، دیر یا زود خواهند دید که وبسایت‌های بسیاری به صفحه‌ی آنها لینک داده‌اند. اما اگر حجم و محتوای تولیدی به هر دلیل چندان رقابتی نباشد، مدیران یک وبسایت خودشان باید برای داشتن بک لینک در سایت‌های دیگر دست ‌به ‌کار شوند و برای توسعه‌ی اعتبار و شناساندن برندشان در فضای اینترنت تلاش کنند.

البته افزایش و ارتقای رتبه سایت در گوگل موضوعی است که جنبه‌های مختلفی دارد و یک مجموعه برای کسب بهترین موقعیت در آن، نیازمند استخدام کسی است که تمام راه‌های موفقیت در موتورهای جست‌وجو را بداند و در اصطلاح یک SEO کار موفق و کارکشته باشد. همچنین این موضوع نباید از یاد برود که هر بک لینکی نمی‌تواند به ارتقای رتبه سایت در گوگل بینجامد و معیارهایی برای بک لینک‌های با کیفیت و مؤثر وجود دارد که از این ‌قرارند:

  • بک لینک‌ها باید از سایت‌هایی باشند که خودشان محتوای با کیفیت ارائه می‌کنند.
  • بک لینک‌ها نباید خریدنی باشند. این روش استراتژی کلاه ‌سیاه نام دارد و چند سالی است که گوگل هیچ اهمیتی به چنین وب‌سایت‌هایی نمی‌دهد و اعتباری برای سایت‌هایی که لینک‌شان در چنین صفحاتی وجود دارد، قائل نیست و چنین بک لینک‌هایی به ‌هیچ ‌عنوان تأثیری روی افزایش و ارتقای رتبه سایت در گوگل نخواهند داشت.
  • بک لینک‌ها باید در طول زمان، آهسته و پیوسته ایجاد شوند. اگر یک وب‌سایت در مدت ‌زمان کوتاهی تعداد زیادی بک لینک به دست آورد بدون شک از نظر موتورهای جست‌وجو متقلبی است که می‌خواهد برای افزایش رتبه سایت در گوگل چیزی را دست‌کاری کند. این موضوع از دید موتورهای جست‌وجو پنهان نمی ماند و حتی مجازات‌هایی را در پی خواهد داشت.

بنابراین به‌منظور افزایش تعداد بک لینک‌ها به یک وبسایت و بهره‌گیری از فرصت‌های خوبی که آنها برای افزایش SEO و در نهایت شناخته شدن یک برند ایجاد می‌کنند باید هوشمندانه، آهسته و دائمی حرکت کرد تا از فرصت‌های به‌دست‌ آمده بهترین استفاده را برد.

در ایجاد بک لینک برای یک وبسایت باید دقت زیادی به خرج داد. تعدد بک لینک‌ها از نظر موتورهای جست‌وجو نشان‌دهنده‌ی مرغوبیت آنها نیست و لزوما برای یک برند اعتبار ایجاد نمی‌کند.

فرصت‌های ایجاد بک لینک برای یک وبسایت

چگونگی ایجاد بک لینک

قبل از هر چیز بهتر است بدانید که هیچ نرم‌افزاری برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل طراحی نشده است که بدون دخالت انسان و به‌طور خودکار بتواند برای بالا آمدن رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جست‌وجو فعالیت کند. بنابراین برای داشتن یک وبسایت موفق و در نهایت یک برند موفق باید از هوش و تلاش مستمر انسانی بهره برد.

۱. نوشتن مطلب به‌عنوان نویسنده‌ی میهمان برای سایر وبسایت‌ها

این پیشنهاد می‌تواند از جانب مدیران یک وبسایت به سایر سایت‌ها مطرح شود که تولیدکننده‌ی محتوای آنها برای سایر وبسایت‌ها مطالب مرتبط و مفید بنویسد، به ‌شرط آنکه در انتهای مطلب لینک وبسایت خودشان درج شود. وبسایت‌های معتبر با رتبه‌های بالا در موتورهای جست‌وجو که حوزه‌ی کاریشان با یک برند یکی باشد، میزبانان مؤثری برای ثبت مطالب میهمان و ایجاد بک لینک و درنهایت ارتقای رتبه سایت در موتورهای جست‌وجو هستند.

۲. به‌جز مطالب خاص نشر دادن اخبار نیز در برنامه‌ی کاری وبسایت قرار بگیرد

نشر روزمره‌ی اخبار مختلف در حوزه‌ی کاری یک برند می‌تواند پای مطبوعات آنلاین را به یک وبسایت باز کند. اگر مدیران یک وبسایت در این زمینه نظم و ثبات داشته باشند، به‌ مرور زمان وبسایت از جانب صفحات خبری معتبر بک لینک خواهد داشت. بک لینک‌های نشریات آنلاین به دلیل بازدید بسیار بالایی که در این صفحات وجود دارد در افزایش رتبه و رنکینگ وبسایت در موتورهای جست‌وجو و الکسا نقش بسیار مؤثری خواهند داشت و در نهایت شناخت یک برند را وسعت می‌بخشند و به افزایش اعتبار آن کمک می‌کنند.

۳. نباید قدرت شبکه‌های اجتماعی در این خصوص نادیده گرفته شود

هنگامی‌که برندی فعالانه در شبکه‌های اجتماعی حضور دارد، نه‌تنها خودش را به‌عنوان یک متخصص در حیطه‌ی کاری مربوطه معرفی می‌کند بلکه به‌تدریج بک لینک‌های بسیاری از جانب صفحات مختلف دریافت خواهد کرد و این به معنی آن است که یک برند به‌مرورزمان در این فضای وسیع خودش را به افراد بیشتری می‌شناساند.

دسته بندی : افزایش فروش سایت