کسب درآمد از طریق اس ام اس

کسب درآمد از اس ام اس

اس ام اس

امروزه با گسترش فعالیت ها و انجام آنها از طریق کامپیوتر و اینترنت اکثریت در صدد انجام کاری هستند که هماهنگ با این دو مورد بوده و به فکر کسب درآمد و داشتن شغل دوم هستند، یکی از این روش های کسب درآمد کسب درآمد از طریق اس ام اس است که انواع شیوه ها را میتوان در این قرار داد

یکی از راه ها گرفتن نمایندگی کلی از یک عرضه کننده اصلی و ارائه پنل یا نمایندگی کوچکتر ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی است که این روش سرمایه حداقلی 15 میلیون تومان برای گرفتن نمایندگی و مبلغی هم برای دفتر فیزیکی و همینطور راه اندازی سایت را نیاز خواهد داشت

روش دیگر نماینده یکی از شرکت های بزرگ شدن و فروختن پنل تبلیغاتی یا انجام تبلیغات ( ارسال اس ام اس تبلیغاتی ) برای دیگران است.

که معمولا سرمایه ای بسیار کم نیاز دارد و در پائید بیشتر به همین روش میپردازیم. روش فروش پنل های تبلیغاتی اس ام اس و تبلیغات پیامکی:

دوستان عزیز برای انجام این فعالیت دو چیز لازم است

اول داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر

دوم اینترنت

شما با داشتن این دو مورد 50 درصد موارد لازم برای شروع این فعالیت را دارید.

این شغل نیاز به داشتن دفتر و مکان ندارد و شما می توانید از طریق اینترنت و داشتن یه سایت اقدام به فروش پنل  کنید و در نتیجه نیازی به پرداخت هزینه های اجاره دفتر و … ندارید.

شما نیاز قطعی به سایت ندارید گر چه سایت مستقل – دفتر فیزیکی و … میتوانند در گسترش بیشتر کار به شما کمک کنند.

و برای گرفتن نمایندگی اس ام اس هم نیاز به سرمایه آنچنانی ندارید ، سوال بعدی شما که برای این کار نیاز به دانش لازم را ندارید ، کاملاً در اشتباه هستید ، چرا که این کار به صورتی انجام می شود که شما بدون داشتن اطلاعاتی در مورد هاستینگ ، برنامه نویسی و … می توانید انجام دهید.

بنابراین تنها چیزی که برای کسب در آمد بیشتر نیاز دارید تبلیغ کردن و فعالیت و بازاریابی است که میتوانید بصورت آنلاین یا آفلاین به بازاریابی و تبلیغات بپردازید در سایت ها خود را معرفی کنید یا به خیابان بروید و مغازه به مغازه و دفتر به دفتر تبلیغ کنید و حتی با داشتن اینترنت بی سیم و یک دستگاه لب تاپ (وایرلس – وای فای – وای مکس و.. ) میتوانید به محض موافقت مشتری اقدام به ارسال تبلیغات از طریق پنل ارسال پیامک خود کنید.

در ابتدا این کار میتواند شغل دوم شما با سرمایه گذاری اندک باشد و در بلند مدت و آشنا شدن به چم و خم کار به شغل اصلی شما تبدیل شده و سرمایه میلیونی برای شما به ارمغان آورد.

چطوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

در این مقاله به شما یاد می دهم که چطوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟ گام های مهم راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق را در این مقاله دنبال کنید.

با گذشت زمان و افزایش کابران اینترنت ، روز به روز کسب و کارهای اینترنتی جدید در حوزه های مختلف فعالیت خودشان را درفضای مجازی و اینترنت آغاز و گسترش می دهند.همچنین شاهد این موضوع هستیم که کسب و کار های فیزیکی و سنتی نیز فروش کالا و خدمات خودشان را از طریق اینترنت انجام می دهند. به نظر شما آیا پشت این کسب و کارهای اینترنتی آدم های خیلی باهوش با سرمایه گذاری های میلیاردی وجود دارند ؟ جواب این سوال قطعا خیر است ! زیرا تمامی کسب و کارهایی که الان به معروف ترین و مشهور ترین کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شده اند از همان اول فعالیت شان را با کمترین هزینه و سرمایه گذاری شروع کرده اند.

چطوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

امروز در این مقاله می خواهم روشی را برای شما بازگو کنم تا شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن ، کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید.قبل از هر چیزی اول می خوام به این موضوع بپردازم که آیا کسب درآمد و ثروت از طریق اینترنت در ایران امکان پذیر است ؟ پاسخ مثبت است ! زیرا کسب درآمد اینترنتی سالیان سال است که در جهان و حتی کشورمان ایران امکان پذیر است و تا به امروز افراد بسیار زیادی هستند که میلیارد ها تومان پول از طریق اینترنت بدست آورده اند و کسب درآمد اینترنتی همچنان برای آنها ادامه دارد.

 

راز موفقیت این کسب و کارهای اینترنتی موفق و سود آور چیست ؟

طبق بررسی هایی که انجام شده سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی موفق در حوزه های مختلف بهترین خدمات را به کاربران خودشان ارائه داده اند در هر حوزه ای طرفداران زیادی وجود دارد مثلا در حوزه آموزش آشپزی ، آموزش تغذیه و تناسب اندام ، آموزش لاغری ، فروش مقاله ، فروش کالا و . . . مدیران کسب و کارهای اینترنتی موفق با صرف زمان و صبور بودن همچنین ارائه آموزش ها یا خدماتی رایگان توانسته اند کاربران را جذب خودشان کنند و در بین آنها اعتماد سازی های لازم را انجام دهند.

شاید شما یک کارمند ، دانشجو و . . . باشید که مجبور هستید با حقوق و مزایای کم کار کنید تا بتوانید مخارج مورد نیاز تان را تامین کنید و اگر از کار فعلی تان استعفاء بدهید دیگر معلوم نیست که کاری پیدا کنید یا خیر ! شاید ایده های خیلی خوبی هم در ذهن داشته باشید ولی به دلیل نداشتن وضعیت مالی و اقتصادی نا مناسب بارها خودتان و ایده هایتان را سرکوب کرده باشید و بارها به خودتان گفته باشید که من شانسی ندارم و …

خیلی از افراد دوست دارند برای خودشان کسب و کار مستقلی داشته باشند ولی پول و بودجه کافی برای راه اندازی کسب و کارشان را ندارند مثال اون داشتن یک مغازه است. اما راز اصلی برای رهایی از مشکلات مالی و اقتصادی در زندگی راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشد.

هزینه های راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی بسیار پایین تر از راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی است و بهترین فرصت است که شما علاقه و تخصص تان را به افرادی که نیاز دارند به فروش برسانید.

چطوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

 

برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق و پول ساز چه کارهایی باید انجام بدهیم ؟

۱ – ابتدا علایق و استعداد های اصلی خودتان را شناسایی کنید. ( مثلا علاقه به آشپزی ، آرایشگری ، رشته ورزشی خاص و . . . )

۲ – اگر در حوزه ای دارای تخصص و مهارت خاصی هستید که به آن علاقه دارید روی آن تمرکز کنید. ( مهارت و تخصص در آشپزی ، خیاطی ، آرایشگری ، زیبایی و تناسب اندام و . . . )

۳ – یک حوزه را بر اساس علاقه و تخصص تان بخش کوچکی از بازار هدف تان قرار دهید. ( سایت آموزش آرایشگری زنانه یا مردانه ، سایت آموزش رشته فوتبال ، سایت آموزش زیبایی و تناسب اندام ، سایت فروش لباس مردانه یا زنانه ، سایت فروش فیلم آموزشی ، سایت فروش محصولات دیجیتال و . . .

شما هر چقدر بازار هدف تان را به بخش های کوچک تر تبدیل کنید هزینه کمتری برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی تان نیاز دارید و سود حاصل از کسب و کار اینترنتی تان بیشتر می باشد. شما می توانید کسب و کار اینترنتی تان را در کنار شغل اصلی و به عنوان یک شغل دوم راه اندازی و مدیریت کنید و به مرور زمان بعد از اینکه کسب و کار اینترنتی تان به سود آوری بیشتری از شغل اصلی تان رسید به عنوان شغلی اصلی تان بیشتر روی آن زمان بگذارید و حتی می توانید شغل قبلی تان را رها کنید.

چطوری یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟

ابزار های مهم و مورد نیاز برای راه اندازی  یک کسب و کار اینترنتی موفق و پول ساز

۱ – طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار اینترنتی تان

برای طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار اینترنتی تان شما نیاز به خرید یک هاست و دامنه دارید.

هاست : مکانی در اینترنت است که شما اطلاعات سایت و کسب و کارتان را روی آن ذخیره می کنید.

دامنه : دامنه شما آدرس اینترنتی و نام برند کسب و کار شماست .

 

شما با انتخاب یک سایت ساز و نصب آن روی هاست و دامنه خریداری شده می توانید سایت کسب و کار اینترنتی تان را راه اندازی کنید. و محصولاتی که برای فروش دارید را در سایت تان قرار دهید.

۲ – ثبت حساب درگاه پرداخت اینترنتی

پس از اینکه سایت کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کردید برای اینکه خریداران بتوانند پول کالا و خدمات خریداری شده را به حساب تان واریز کنند باید یک حساب درگاه پرداخت اینترنتی برای خودتان افتتاح کنید می توانید با افتتاح حساب در بانک درگاه پرداخت اینترنتی درخواست دهید یا اینکه بهترین و راحت ترین روش را یعنی سایت های معتبر درگاه پرداخت اینترنتی انتخاب کنید که واسطه بین شما هستند مانند زرین پال و پارس پال و . . .

۳ – در صورت نیاز بستن قرار داد با پست

اگر شما محصول و کالای فیزیکی برای فروش دارید می توانید برای ارسال آن با شرکت پست قرارداد ارسال محصول ببندید تا ماموران پست کالا و محصول را از شما دریافت کنند و در سراسر ایران به مشتریان برسانند و همچنین وجه آن را مستقیم از مشتریان دریافت و به حساب شما واریز کنند و بهترین حالت آن این است که شما باید با برخی از سایت های معتبر مانند : پارس پیک ، ایران مارکت سنتر و . . . قرارداد ارسال کالا منعقد کنید.

۴ – راز اصلی موفقیت و رشد سریع کسب و کار اینترنتی پول ساز شما

بعد از اینکه شما سایت کسب و کار اینترنتی خودتان را طراحی و راه اندازی کردید و محصولات تان را در آن منتشر کردید نیاز است که برای فروش و بالا بردن فروش تان به بازاریابی اینترنتی محصولات و خدمات تان بپردازید. قطعا این سوال برای شما پیش می آید که می گویید من با بازاریابی اینترنتی آشنایی ندارم ! اصلا هیچ نگرانی ندارد سایت مدیران وب دات کام به شما آموزش می دهد که چطوری برای محصولات و خدمات تان بازاریابی اینترنتی انجام دهید. به قسمت مقالات آموزشی بازاریابی اینترنتی در سایت مدیران وب دات کام مراجعه کنید و از آموزش های کاملا رایگان بازاریابی اینترنتی استفاده کنید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت