رکود سال های اخیر اقتصاد دنیا، مردم جهان را به سمت یافتن راه های تازه ای برای کسب درآمد پیش برده است. یکی از راه هایی که مردم سراسر دنیا توانسته اند با تکیه بر آن به این هدف خود برسند، اینترنت است. ارتباطات، تبلیغات، بانکداری و خرید در زمره فعالیت هایی هستند که نوع اینترنتی و آنلاینشان با استقبال خوبی مواجه شده است.

به گزارش بانکی دات آی آر، برخلاف کسب و کارهای دیگر، برای شروع یک کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه زیادی ندارید، اما باید یک وبسایت داشته باشید که منبع درآمدتان شود.
در اینجا، شما را با 10 روش آشنا می کنیم که نتیجه اش کسب درآمد از اینترنت است.

1.    مهارت های خود در بازار آنلاین را بالا ببرید

اگر این کار را بلد نیستید، باید برای مشغول به کار شدن در این حوزه مهارت ها و تخصص های لازم را یاد بگیرید. از جمله کارهایی که می توانید انجام دهید، پیدا کردن سایت هایی است که در زمینه های مختلف مثل برنامه نویسی، بازاریابی و آموزش را یاد بگیرید تا بتوانید با استفاده از آنها کسب درآمد کنید.

2.    عکس های قیمتی خود را در وبسایتهای عکاسی بفروشید

هستند کسانی که به خاطر هنر عکاسی شان تحسین می شوند، اما به این استعداد و توانایی خود بهایی نمی دهند. اگر عکس دارید که آشنایانتان با دیدن آنها لب به تحسین می گشایند، می توانید با فروش آنها به برخی سایت های عکاسی پول در بیاورید.

3.    وبلاگ ها

در سال های اخیر، وبلاگ ها بزرگترین ابزار اینترنتی بوده اد که افراد برای بیان افکار و ایده هایشان از آن استفاده می کردند. باور برخی افراد این است که با افزایش روز افزون تعداد وبلاگ ها دیگر نمی توان روی این ابزار اینترنتی به عنوان روشی برای کسب درآمد حساب کرد. اما واقعیت چیز دیگری است. اگر نویسنده زبردستی هستید، می توانید یک وبلاگ غیرفعال را به یک دستگاه چاپ اسکناس تبدیل کنید.

4.    شبکه وبلاگی راه اندازی کنید

به عنوان یک فرد حرفه ای، می توانید با همفکران خود ارتباط برقرار کنید. برای این کار یک شبکه وبلاگی راه بیاندازید. راه اندازی این شبکه شما را به سمت ارتباط با مجموعه های بزرگتر سوق می دهد.

5.    پشتیبانی آنلاین ایجاد کنید

نقش ارتباطات و فناوری اطلاعات روز به روز پررنگ تر می شود و به این ترتیب استقبال مردم نیز از این فناوری ها بیشتر می شود. نتیجه این استقبال، میلیون ها علاقه مند به این فناوری هاست که  نیاز به پشتیبانی آنلاین و فنی دارند. مدیریت محتوای وب، عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری از جمله کارهایی هستند که خارج ازمحیط آنلاین گران تمام می شوند. شما می توانید با ایجاد سرویس پشتیبانی آنلاین برای جمع زیادی از کاربران دهکده جهانی کسب و کاری کوچک و پردرآمد برای خود راه بیاندازید.

6.    دستیار مجازی

این روزها شمار کسانی که در هر رشته ای پروژه هایی را به صورت آزاد می گیرند، روز به روز بیشتر می شود. به این ترتیب با توجه به مدیریت زمان، این افراد زمان کافی برای انجام تحقیقات ندارند و در نتیجه بخشی از وظایف به آنها محول می شود. با توجه به بودجه محدود که بسیاری از آنها با آن درگیر هستند، استخدام کارمند تمام وقت نیز امکان پذیر نیست. در این میان، شما می توانید به عنوان دستیار مجازی درآمد خوبی از کمک رسانی به متخصصان در دنیای مجازی بدست آورید.

7.    پروژه های آزاد آنلاین

تقاضا برای نیروی کار دارای صلاحیت با حقوق مکفی، این فرصت را برای شما فراهم می کند که یکی از نیرو های پروژه ای آنلاین باشید. برخی سایت ها وجود دارند که ارتباط میان کارفرما و کارجویان را فراهم می کنند. انجام چنین کارهای پروژه ای برای شما درآمد خوبی به همراه خواهد داشت.

8.    نوشتن مقالات انتقادی

اگر نویسنده خوبی هستید، می توانید برای محصولات مختلف مقالات انتقادی بنویسید و پول خوبی هم از این راه بدست آورید.

9.     فارکس آنلاین

برخلاف سالهای پیش که برای یادگیری مبادلات فارکس باید در رشته های بازرگانی و اتقصاد درس می خواندید، اکنون می توانید راحت در خانه یا دفتر کارتان بنشینید و با استفاده از ابزارهای فارکس این مهارت را یاد بگیرید

چطور فروش آنلاین مان را افزایش دهیم؟ (و به درآمد رویایی برسیم)

فروش آنلاین محصولات و خدمات بدون شک یکی از بهترین و سریع ترین راه های افزایش درآمد و موفقیت شغلی است. اگر با روش های و تکنیک های بازاریابی و فروش اینترنتی آشنا باشید به راحتی می توانید فروش خود را چندین برابر کنید. افراد زیادی نیز هستند که با ایده گرفتن از کسب و کارهای موفق حوزه  تجارت الکترونیک که به موفقیت های بزرگی رسیده اند کار خود را شروع می کنند اما موفقیتی به دست نمی آورند. زیرا با قواعد کار آشنا نیستند و به دنبال یادگیری آن هم نیستند. برای موفقیت در تجارت اینترنتی همواره به دنبال یادگیری بیشتر باشید. توصیه های ساده اما بسیار مهم زیر به شما نشان می دهد چطور مشتریان بیشتری جذب و فروش آنلاین خود را افزایش دهید.

۱٫ به مشتریان قدیمی توجه کنید

برای داشتن مشتریان وفادار، به جای تمرکز صرف بر روی مشتریان جدید، مشتریانی که در گذشته از شما خریدی کرده اند را دریابید و آنها را شگفت زده کنید. پیشنهادات و تخفیفاتی را تنها برای آنها در نظر بگیرید و به آنها نشان دهید که برایتان ارزشمند هستند و به آنها فکر می کنید.

۲٫ بازایابی در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید

بدون بازاریابی در شبکه های اجتماعی و تعامل و ارتباط، مشتریان نزدیک و صمیمی به دست نخواهید آورد. شبکه های اجتماعی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی، اطلاع رسانی و جذب مشتری هستند. فراموش نکنید شبکه های اجتماعی یک ابزار مهم اما مکمل در کنار وب سایت برای رشد تجارت شما هستند.

چطور فروش آنلاین مان را افزایش دهیم؟ (و به درآمد رویایی برسیم)

۳٫ پسوندهای مختلف سایت را ثبت کنید

سایت را با پسوندهای مختلفی که موجود است ثبت کنید. این کار دسترسی به شما را از طریق دامنه های مختلف امکان پذیر می کند. همچنین برای برند شما بهتر است که تمام پسوند های ممکن را بیشتر از یکسال ثبت کنید.

۴٫ تجربه کاربری را ساده کنید

از عوامل مهم کاهش فروش درخواست عضویت اجباری در هنگام ثبت سفارش است. روند خرید از سایت را تا حد امکان ساده کنید و تنها اطلاعات ضروری را بگیرید. زمانی که بخواهید از سایتی خریدی انجام دهید چه شیوه ای را می پسندید همان را در سایت خود پیاده کنید، مشتریان آنلاین افراد صبوری نیستند.

۵٫ سایت به روز داشته باشید

سایت شما از هر لحاظ همواره باید بروز باشد. خود شما هم از سایتی که به حال خود گذاشته شده باشد خریدی نخواهید کرد. البته لازم نیست سایت هر روز به روز رسانی شود اما رسیدگی به سایت را نیز در برنامه های کاری خود قرار دهید و محتوایی با کیفیت تولید کنید.

کسب درآمد از اینترنت۶٫ بازدید کننده را ترغیب با مشارکت کنید

تشویق کاربران به شرکت در مسابقات، نتایج بسیار خوبی را در پی خواهد داشت و به محبوب تر شدن برند شما و افزایش ترافیک یا فالور شما می انجامد. باید طرحی داشته باشید متناسب با کسب و کار خود، که باعث افزایش مشارکت و ارتباط بازدید کننده با برند شما شود.

۷٫ ویدئو های آموزشی و کاربردی بسازید

در شبکه های اجتماعی از فعالیت ها و خدمات خود فیلم بگذارید. استفاده از عکس های زیبا بخش ضروری فروش آنلاین است اما بازاریابی اینترنتی، امروزه بدون فیلم و ویدئو امکان پذیر نیست. فیلم های شما باید بیشتر جنبه آموزشی و اطلاع رسانی داشته باشد تا تبلیغاتی. لازم نیست برای ساخت این ویدئوها هزینه زیادی بکنید فقط با یک کیفیت قابل قبول چیزی را بیان کنید که بازدید کننده به دنبال آن است.

۸٫ استفاده موثر از تگ و هشتگ ها در شبکه های اجتماعی

زمانی که شما دوستانتان را تگ می کنید در اصل شما این عکس را به پیج آنها نیز اضافه می کنید و در بخش عکس های تگ شده آنها دیده می شود و دوستان آنها نیز عکسی که شما تگ کرده اید را می بینند. هشتگ ها هم وسیله دیگری برای بهتر دیده شدن مطلب شما است.

۹٫ کاربر را دعوت به انجام کار کنید

کاربران را دعوت به انجام کاری که می خواهید، بکنید. منتظر نمانید تا آنها خود اقدام کنند با جملاتی مانند ” در نظر سنجی ما شرکت تجارت الکترونیککنید” آنها را ترغیب به انجام کار کنید. 

۱۰٫ خبرنامه را طبق برنامه ارسال کنید

زمانی اگر خبرنامه دارید که به صورت روتین ارسال می شود به زمان بندی آن توجه کنید. ارسال بیش از حد باعث خستگی و لغو عضویت می شود اما خبرنامه ای که در فاصله های زمانی زیاد ارسال شود هم فراموش می شود. زمان بندی خوبی داشته باشید و به طور منظم تنها در همان تاریخ خبرنامه را ارسال کنید. یکی دیگر از اقدامات ضروری اضافه کردن دکمه های اشتراک گذاری در خبرنامه ها است.

۱۱٫ محتوای مفید و ارزشمند تهیه کنید

پی ببرید چه چیزی می تواند برای بازدیدکنندگان با ارزش باشد و سپس همان را تهیه و در سایت به نمایش بگذارید. تولید محتوا و اخبار با ارزش برگ برنده شما در بازاریابی اینترنتی است. سر تیترهای عالی و جذاب برای مطالب خود انتخاب کنید.

۱۲٫ برنامه کاری داشته باشید

در سایت و شبکه های اجتماعی هدفمند مطلب بگذارید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. برای کار خود استراتژی مشخص کنید و بدانید که در ماه های آینده می خواهید به کجا بروید. چشم اندازی از کار خود داشته باشید و طبق همان برنامه پیش بروید.

دسته بندی : افزایش فروش سایت