سئو چیست؟

سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین تر می گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید. آموزش سئو که این روزها به لطف داغ شدن بازار کسب رتبه های بالا مدتیست در وب فارسی جان گرفته است، به شما کمک می کند که خودتان بتوانید قسمت های عمده ای از مشکلات و مسائل مربوط به بهینه سازی سایت را رفع نمایید که پیشنهاد ما این است که در این راه آموزش های وب سایت سئو به سبک ایرانی را هم از دست ندهید. ولی اگر در این حین نیاز به مشاوره و یا اجرای حرفه ای سئو توسط شخص دیگری را داشته باشید، مهمترین پیشنهاد ما به شما این است که حتما کار را به کاردان بسپارید. امروزه یکی از مشکلات بزرگ که گریبان گیر سئو و همچنین وبمسترها شده است، وجود اطلاعات غیر تخصصی و گاها اشتباه در زمینه سئو در اینترنت می باشد که گاها متاسفانه وبمستران و سایت آن ها را به ورطه نابودی می کشاند!

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرم ؟

برای اینکه یک وبسایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ، هم به سئوی داخلی و هم به سئوی خارجی احتیاج دارد. سئوی داخلی پیش نیاز سئوی خارجی محسوب میشود و باتوجه به آپدیت های مداوم الگوریتم گوگل ، اهمیت سئوی داخلی بیش از پیش احساس می شود. یکی از موارد مهم در سئوی داخلی ، بهینه بودن سرعت وبسایت می باشد.هدف از افزایش سرعت وبسایت ، افزایش رضایت کاربران و دسترسی بهتر و راحت تر اسپایدرهای گوگل به وبسایت می باشد. 
علاوه بر سرعت وبسایت ، موارد دیگری نیز در سئوی داخلی مطرح می گردند. نظیر : بهینه سازی کدها و متاتگ ها ، بررسی وبمستر تولز گوگل و کانفیگ کردن آن و … (مشاهده تمامی موارد)
تمامی این موارد در قالب یک پکیج تحت عنوان “پکیج اقتصادی سئو کامل” توسط سئو ارزان به مشتریان ارائه می گردد.این پکیج سئوی داخلی را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهد و وبسایت را از همه جوانبی که مورد بحث در بهینه سازی داخلی می باشد ، می سنجد. قابل ذکر است این پکیج در وبسایت های مشابه از 600 هزار تومان آغاز می گردد در صورتی که با قیمتی بسیار کمتر توسط تیم سئو ارزان برای مشتریان خود ارائه داده می شود.فراموش نکنید که برای رسیدن به نتیجه مطلوب علاوه بر سئوی داخلی ، نیازمند پروسه لینک بیلدینگ نیز خواهید بود. 

سئوی داخلی را به خوبی انجام داده ام حال چه کنم ؟

پس از انجام سئوی داخلی می بایست سئوی خارجی نیز بر روی وبسایت اعمال گردد تا نتیجه ای که مطلوب مشتری و همین طور تیم سئو ارزان است ، حاصل گردد.نتیجه مطلوب ، رسیدن به صفحه اول گوگل و طبیعتا افزایش بازدیدکننده ، افزایش فروش و درآمدزایی بیشتر است.در سئوی خارجی مهمترین قسمت قابل انجام لینک بیلدینگ می باشد.این مورد می تواند بسته به نظر مشتری توسط تیم سئو ارزان انجام گردد و یا مشتری از پکیج های بک لینک موجود سئو ارزان استفاده نماید.
اصولا مشتریان می خواهند کلمه ای خاص را به صفحه اول گوگل بیاورند.برای اینکار همان طور که در بالا نیز اشاره شد ، سئوی داخلی و خارجی می بایست در کنار هم انجام گردند.هزینه “سئوی کلمه ای” بر اساس کلمه مورد نظر ، چگالی آن ، تعداد رقبای موجود و قدرت آن ها محاسبه می گردد.بنابراین برای اطلاع از قیمت کلمات جهت بهینه سازی می بایست فرم “درخواست آنالیز رایگان” را پر نمایید و یا به صورت مستقیم با پشتیبان سئو ارزان از طریق تلگرام در تماس باشید.

پشتیبان سئو ارزان

میخواهم با شما در تماس باشم …

شروع گفتگو از طریق تلگرام

استعلام قیمت ، سوال در مورد پکیج ها و …

میخواهم لینک بیلدینگ را خودم و به کمک تیم شما انجام دهم …

در صورت استفاده از پکیج های بک لینک سئو ارزان میتوانید از راهنمایی های رایگان پشتیبان بهره مند شوید و از ادامه نحوه لینک بیلدینگ خود مطلع باشید.پشتیبان با توجه به وضعیت فعلی وبسایت به شما خواهد گفت در ادامه چه نوع لینک بیلدینگی برای بهینه سازی سایت میبایست انجام گردد.هم اکنون سئو ارزان پکیج های لینک بیلدینگ انبوه ایرانی و خارجی مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
علاوه بر آن پکیج های رپورتاژ ، بک لینک های سایت واید و پکیج های بک لینک دائمی نیز به مشتریان ارائه می گردد.

دسته بندی : افزایش فروش سایت