چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟

اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.

  • اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
  • علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
  • کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
  • هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند

خدمات سئو

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که پس از طراحی سایت خود درگیر عباراتی همانند خدمات سئو یا بهینه سازی سایت شده اید ؟ پس بدون شک پس از آن در جستجوی این هستید که سئو چیست؟ سئو سایت چه تاثیری در روند درآمدزایی سایت شما دارد؟ اگر در فکر افزایش رتبه سایت خود در میان رقبایتان هستید ، ما به شما خدمات تخصصی سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ رادمان را جهت افزایش رتبه و ارتقا جایگاه سایت تان پیشنهاد خواهیم کرد تا بیش از پیش در میان رقبایتان بدرخشید.

سئو چیست ؟

معنای لغوی سئو SEO به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گوناگون است. در واقع به راهکارهایی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم توسط سئو کاران به جهت بالابردن رتبه سایت شما در میان موتورهای جستجو به ویژه گوگل پیاده سازی خواهد شد ، سئو و بهینه سازی سایت گفته می شود.
اما این فقط معنای لغوی سئو است و خدمات سئو در حد همین جمله تمام نمی شود، بلکه این نقطه از بهینه سازی سایت تازه شروع کار سئو سایت شما محسوب میشود و تعاریف مختلف سئو و دیدگاه های گوناگونی که نسبت برای سئو وجود دارد و البته تکنیک هایی که برای سئو سایت اعمال خواهد شد میتواند منجر به صعود و یا نزول سایت شما شود، پس از همان ابتدای کار سئو لازم است که آگاه باشید سئو سایت خود را به افراد تازه کار در خدمات سئو نسپارید. تمامی رقیبان شما برای رسیدن به جایگاهی برتر در میان موتورهای جستجو و افزایش درآمد شعبه آنلاین کسب و کارشان با شما رقابت میکنند وکسب وکاری پیروز خواهد شد که برترین جایگاه صفحه نخست نتایج جستجوهای کاربران در میان سایتهای مرتبط را کسب کند . اینجاست که اهمیت سئو مشخص خواهد شد و این سوال مطرح می شود که

چرا سایت ما از همان مراحل اولیه طراحی نیاز به سئو دارد ؟

میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای بررسی و پیدا کردن محصولات و خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. باید گفت یک سایت پس از طراحی بدون بهینه سازی در نتایج جستجو نمایش داده نخواهد شد بلکه با بهینه سازی ساختار سایت و در معرض دید کاربران واقع شدن می تواند ترافیک دلخواه و هدفمند را کسب کند.
اهمیت خدمات سئو سایت آنجا نمایان می شود که پنج پیشنهاد بالاتر در صفحه نتایج جستجو بیشترین توجه کاربران را به خود جلب خواهند کرد و بدون شک پنج سایت اول نتایج جستجو توسط کاربران انتخاب خواهند شد . هرچه در رتبه‌بندی نتایج جستجو در جایگاه بالاتری باشید ، بازدیدکننده و مشتری بیشتری را خواهید داشت

خدمات سئو

گام اول آنالیز سایت

اولین گام برای انجام سئو در اصفهان توسط رادمان ، آنالیز دقیق و حرفه ای است که برای پیدا کردن نقاط قوت و ضعف سایت و رفع مشکلات ساختاری سایت تان و همچنین بررسی رقبای کسب و کارتان انجام می دهیم. پس بررسی همه جانبه سایت و یافت تمامی مشکلات مراحل مهم بهینه سازی سایت آغاز خواهد شد ..

گام دوم سئو داخلی یا سئو درون صفحه (On Page SEO)

در سئو داخلی یا سئو درون صفحه به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت شما اعم از متن ، تصاوير، لینک های داخلی ، لینک های خارجی و … در تمامی بخش های سایت می پردازیم تا بستری قابل اعتماد برای موتورهای جستجو و مهمتر از آن کاربران فراهم آوریم. ایجاد هر گونه تغيير در ساختار و محتويات سايت در نتايج جستجو تاثيرگذار خواهد بود بنابراين خيلي مهم است که روند سئو داخلی سایت قبل از انجام سئو خارجی کاملا تخصصی و به درستي انجام شده باشد ..

گام سوم  سئو خارجی یا سئو بیرون صفحه (Off Page SEO)

پس از آماده سازی ساختار سایت برای حضور در نتایج جستجو مرحله سئو خارجی آغاز خواهد شد . سئو خارجی شامل تمامی فاکتورهایی خواهد شد که در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت در کلمات کلیدی هدفمند دخیل هستند. در سئو خارجی اعمال فاکتورهایی بیرون از سایت مطابق با استانداردهای لازم و تحت نظارت کارشناسان سئو برای حضور سایت در نتایج جستجو و کسب بهترین جایگاه در نتایج صفحه نخست جستجو کلمات مرتبط با کسب و کارتان انجام خواهد شد .

دسته بندی : افزایش فروش سایت